Reklama
REKLAMA
Zagrożenia
[ZDJĘCIA] To pies na narkotyki! Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora poniedziałek, 17 czerwca 2019 10:15

AKCJA POLICJI. Zabrzańska drogówka ponownie prowadziła akcję, której celem jest wykluczanie z dalszej jazdy kierowców pod wpływem alkoholu i innych niedozwolonych środków. Podczas kontroli obecny był także pracownik Krajowej Administracji Skarbowej wraz z psem wyszkolonym do wyszukiwania narkotyków! Podczas, gdy policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierowców, wyszkolony zwierzak obwąchiwał ich pojazdy, czy czasem nie są nich przewożone środki odurzające. Efektów jego wysiłków nie ujawniono... Więcej…

 
Po pijanemu wsiadł na rower. Z rozbitą głową trafił do szpitala Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora piątek, 14 czerwca 2019 13:43

NASZE DROGI. Zabrzańscy policjanci zatrzymali dwóch rowerzystów poruszających się po drogach naszego miasta pod wpływem alkoholu. Bagatelizowany przez wiele osób problem jeżdżenia jednośladem z procentami jest bardzo niepokojący. Pijani rowerzyści stwarzają poważne zagrożenie dla siebie samych, jak również innych uczestników ruchu drogowego.

O tym jakie skutki może spowodować jazda rowerem pod wpływem alkoholu mogliśmy się przekonać w środę, kiedy to około godziny 22 na ul. Jodłowej pijany rowerzysta wywrócili się i uderzył głową o krawężnik.

 

Więcej…
 
Dwoje pijanych kierowców namierzonych przez czujne patrole policji Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora środa, 12 czerwca 2019 21:38

DZIAŁANIA POLICJI. Tylko w dniu dzisiejszym zabrzańscy policjanci zatrzymali aż dwoje kierujących pod wpływem alkoholu. W trosce o bezpieczeństwo na drogach naszego miasta policjanci stale kontrolują trzeźwość na ulicach miasta i apeluje o rozsądek i nie wsiadanie za kółko na podwójnym gazie.

- W dzisiejszy poranek policjanci zabrzańskiej drogówki jak co dzień prowadzili czynności zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na drogach naszego miasta. Nie tylko kontrolowali prędkość, ale przede wszystkim zwracali uwagę na stan trzeźwości kierujących. Jak ważne są to kontrole pokazuje właśnie dzisiejszy dzień. W ciągu zaledwie jednej godziny stróże prawa zatrzymali dwoje kierujących pod wpływem alkoholu – informuje Agnieszka Żyłka z komendy policji.

Więcej…
 
Rozbojarz zatrzymany przez policję, gdy opuścił kryjówkę idąc na zakupy Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora środa, 12 czerwca 2019 21:19

DZIAŁANIA POLICJI. Zabrzańscy kryminalni z II komisariatu zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o dokonanie dwóch rozbojów, kradzieży, i oszustwa na przełomie lat 2017-2018. Choć młodzieniec ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości to jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu.

- Policjanci prowadzili ponad roczne poszukiwania. Chociaż rozbojarz ukrywał się przed organami ściągani i nie przebywał w swoim domu to nie udało mu się unikać konsekwencji. Policjanci zatrzymali podejrzanego w chwili, gdy ten wyszedł z swojego ukrycia zrobić zakupy – mówi Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

 

Więcej…
 
Gnał przez strefę jak po autostradzie. Kierowca namierzony przez policję stracił prawo jazdy Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora wtorek, 11 czerwca 2019 17:40

DZIAŁANIA POLICJI. 22-letni kierowca, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 69 km/h utracił swoje prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Za wykroczenie popełnione w strefie ekonomicznej (gdzie kierowcy niezwykle często „szaleją”) został ukarany wysokim mandatem i otrzymał 10 punków karnych. Swoje uprawnienia utracił.

Do zatrzymania kierującego, który brawurowo poruszał się po drogach Zabrza doszło na ulicy Goduli. Policjanci zabrzańskiej drogówki prowadzili w tym miejscu kontrole prędkości.

Więcej…

 
Skradli karty bankomatowe w szpitalu i brzytwy u fryzjera Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora poniedziałek, 10 czerwca 2019 14:23

DZIAŁANIA POLICJI. Policyjni wywiadowcy z Komendy Miejskiej w Zabrzu, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież… 5 brzytew wartych 2,5 tys. zł. z zakładu fryzjerskiego w centrum Zabrza oraz kradzież kart bankomatowych zrabowanych na terenie jednego z zabrzańskich szpitali.

- Sprawcy obydwu przestępstw dokonali tego samego dnia i tego samego dnia zostali też zatrzymani przez policyjnych wywiadowców. Wpadli dzięki dokładnemu opisowi przestępców, podanemu przez jednego z pokrzywdzonych. Skradzione karty i brzytwy zostały odzyskane – informuje Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

 

Więcej…
 
Był świadkiem kradzieży. Zareagował Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora niedziela, 09 czerwca 2019 12:11

OBYWATELSKA POSTAWA. Do zdarzenia doszło w markecie na Zaborzu. Zabrzanin zadzwonił na telefon alarmowy informując, że był świadkiem kradzieży sklepowej. Z jego relacji wynikało, że sprawcy opuścili już sklep z towarem, a mężczyzna idzie za nimi. Na miejsce zostali skierowani policjanci z III komisariatu, którzy podczas penetracji terenu zatrzymali mężczyznę i kobietę podejrzanych o kradzież.

Więcej…
 
Uciekł w krzaki. Z amfetaminą Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora sobota, 08 czerwca 2019 08:13

OSIEDLE MŁODEGO GÓRNIKA. Na telefon alarmowy zadzwoniła późnym wieczorem kobieta, która prosiła o pomoc policjantów. Najpierw mąż nie chciał wpuścić jej do mieszkania, a później się awanturował. Na Osiedle Młodego Górnika zostali skierowani policjanci z Rokitnicy. Kiedy przyjechali na miejsce okazało się, że mężczyzna uciekł z mieszkania przez balkon. Więcej…

 
Zniszczyli sześć samochodów Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora piątek, 07 czerwca 2019 13:12

ZATRZYMANIA. Policjanci Komisariatu III zatrzymali jednego ze sprawców zniszczenia sześciu samochodów na Zaborzu. Do zatrzymania doszło dzięki czujności jednego z mieszkańców, który usłyszał niepokojące odgłosy dochodzące z parkingu i natychmiast poinformował o tym policje. Właściciele uszkodzonych aut wycenili wartość strat na ponad 8 tys. zł. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał zarzuty.

Więcej…
 
Nielegalny hazard w Rokitnicy Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora środa, 05 czerwca 2019 13:31

AUTOMATY. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w jednym z lokali w Rokitnicy mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. W efekcie wspólnych działań funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Katowic i zabrzańskiej policji przejęto takie trzy nielegalne automaty do gier losowych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 688
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA