REKLAMA
DZIEWCZYNA LATA 2013 - KANDYDATKI! Email
Wpisany przez Paweł Franzke napisz do autora    niedziela, 07 lipca 2013 11:21

MUZYCZNE LATO. Po raz kolejny wybory organizowane przy okazji Muzycznego Lata będą podwójne - odbędą się zarówno na łamach drukowanego GŁOSu, jak i prowadzonego przez redakcję portalu. Innowacja polegająca na wyborze oprócz Dziewczyny Lata (to już piąty raz) także Dziewczyny Internetu - GlosZabrza24.pl wprowadzona została akurat wraz ze zmianą formuły całego cyklu koncertów – w tym roku odbędą się one znów na Śląskim Rancho przy ul. Webera 18 w każdy piątek o godz. 19.

 

Uwaga! W zwiazku z pytaniami o sprawność sondy internetowej tłumaczymy, że w związku z próbami nielegalnego i niezgodnego z dobrym obyczajem wpływania na wynik musieliśmy wprowadzić ograniczenie dotyczące głosowania. Głos zostanie poprawnie zliczony dopiero, gdy oddany zostanie co najmniej 60 sekund od załadowania podstrony, a kod tzw. RE-CAPTCHA jest wpisany poprawnie.

 

Na Dziewczynę Lata głosować będzie można na oryginalnych kuponach, które drukowane będą co tydzień od 11 lipca do 29 sierpnia GŁOSie. Do naszej redakcji trzeba je będzie dostarczyć do 30 sierpnia do godz. 12. Wygra ta z kandydatek, która zdobędzie najwięcej głosów.

Wybór zostanie dokonany spośród wszystkich dziewcząt, które będziemy sukcesywnie przez całe lato (do 22 sierpnia) przedstawiać i w gazecie i na portalu. Jednocześnie na portalu uruchomiona zostanie sonda, dzięki której wybrać będzie można natomiast Dziewczynę Internetu portalu www.GlosZabrza24.pl. W tym przypadku wybory dokonywane będą dzięki "kliknięciom". Uwaga! Sonda działa dopiero po minucie od załadowania strony! Teoretycznie może się zdarzyć, że obydwa konkursy wygra ta sama kandydatka. Jeśli tak się stanie wtedy wszystkie nagrody  trafi do jednej „królowej”. Rozwiązanie konkursu nastąpi 30 sierpnia podczas dyskoteki zamykającej cykl Muzycznego Lata. W konkursie wziąć mogą udział tradycyjnie dziewczęta, które wybiorą się na koncerty Muzycznego Lata i tam dadzą się sfotografować naszemu fotoreporterowi (można wcześniej zgłosić na to ochotę pod nr telefonu 32 271-58-11 lub e-mailem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

CZEKAMY NA WASZE KANDYDATURY! A OTO PIERWSZE KANDYDATKI:

 

01 IZABELA MATYSIAK 02 KASIA FOREMNY

03 NATALIA CELEJEWSKA copy 04 DOMINIKA ZIENTEK copy

05 PAULINA GATYS 06 ALEKSANDRA  ROJEK 2

 

 07 MAGDALENA KORKUS 08 AGATA SOBOTA

09 ANETA ROJ 10 MARTA PRUS

11 WERONIKA MATURA 12 DARIA KULPOK

13 ANDREA SKUTA 14 MAGDALENA POREBSKA

15 NATALIA CYL 16 AGNIESZKA JEDLIŃSKA

17 KINGA KRAWCZYK 18 KATARZYNA MICHALSKA

19 OLIWIA COPIK 20 NATALIA FELSKA 2

21 ASIA BELDZIK

 

 

Regulamin konkursu Dziewczyna Internetu GlosZabrza24.pl

1. Organizatorem konkursów Dziewczyna Lata oraz Dziewczyna Internetu portalu GlosZabrza24.pl jest Zabrzańska Spółdzielnia Pracy Dziennikarzy z siedzibą w Zabrzu, ul. Brysza 8.

2. Konkurs jest otwarty i dostępny dla wszystkich obywateli Polski oraz zagranicy.

3. Konkurs polega na publikacji zdjęć oraz krótkich informacji o kandydatkach na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej. Ten konkurs nosi nazwę Dziewczyna Lata.

4. Elementem konkursu Dziewczyna Lata jest także wybór Dziewczyny Internetu portalu GlosZabrza24.pl. Odbywa się ona łamach niniejszego portalu.

5. Wyróżnia się dwa rodzaje uczestników konkursu Dziewczyna Lata oraz Dziewczyna Internetu portalu GlosZabrza24.pl: kandydatki oraz osoby głosujące.

6. Aby zostać kandydatką, należy zaproponować swoją kandydaturę przedstawicielowi redakcji na koncercie Muzycznego Lata lub e-mailem, a potem zapozować do zdjęcia oraz umożliwić zebranie podstawowych informacji osobowych. Zgodę na sfotografowanie i zebranie informacji redakcja domyślnie traktuje jako przyzwolenie na publikację wizerunku i danych osobowych na łamach Głosu Zabrza i Rudy Ślaskiej oraz portalu GlosZabrza24.pl.

7. Osoby głosujce w konkursie Dziewczyna Lata oddają swoje głosy poprzez kupony drukowane w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej.

8. Osoby głosujące w konkursie Dziewczyna Internetu portalu GlosZabrza24.pl to osoby uczestniczące w sondzie internetowej na łamach portalu GlosZabrza24.pl. Dopuszcza się oddanie jednego głosu przez jedną osobę w ciągu godziny.

9. W przypadku wykrycia jakichkolwiek prób oszustwa w wynikach sondy redakcja zastrzega sobie prawo do odjęcia nielegalnie oddanych głosów, czasowego wyłączenia sondy, a nawet eliminacji kandydatki z konkursu Dziewczyna Internetu portalu GlosZabrza24.pl. Redakcja przewiduje również możliwość zgłaszania podobnych zachowań odpowiednim organom ścigania.

10. Nad ostatecznym wynikiem sondy czuwać będzie komisja konkursowa, w której skład wchodzi trójka członków redakcji.

11. Zwyciężczynią konkursu Dziewczyna Lata zostaje kandydatka, która otrzyma najwięcej głosów na kuponach drukowanych w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej.

12. Zwyciężczynią konkursu Dziewczyna Internetu portalu GlosZabrza24.pl zostaje kandydatka, która otrzyma najwięcej głosów w sondzie internetowej na stronie www.GlosZabrza24.pl.
13. Komisja dopuszcza, aby zwyciężczynią obu konkursów została ta sama kandydatka.

14. Po wyłonieniu zwyciężczyń, komisja dokona podziału nagród. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi na ostatnim koncercie Muzycznego Lata - Dyskotece pod gołym niebem - 30 sierpnia na Śląskim Rancho przy ul. Webera.

15. Redakcja rości sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie.

 
Zobacz także

» Konkurs dla młodych artystów: a może by tak niedrogi film drogi?

KONKURS. "Mam talent na bezpieczeństwo" - to konkurs adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym miejskich oraz gminnych ośrodków kultury....

» „Z Gałczyńskim łatwiej” – znamy laureatów XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

KONKURS POEZJI. W Dzielnicowym Domu Kultury w Zabrzu-Biskupicach odbył się finał jubileuszowej XV już edycji niezwykle popularnego w minionych latach Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Z Gałczyńskim łatwiej”. Tym razem ze względu...

» Masz stare fotografie elektrociepłowni? Wygraj kartę podarunkową wartości 500 złotych!

KONKURS FOTOGRAFICZNY. Z okazji przypadającego w tym roku 120-lecia zabrzańskiej Elektrociepłowni, Fortum zachęca do sentymentalnej podróży i nadsyłania zdjęć ukazujących historyczny zakład, który na przestrzeni lat stał się dla...

» [AKTUALIZACJA] Maraton Halloween w Cinema-City: do wygrania były podwójne bilet na seans! Znamy już zwycięzców

KONKURS. W tym roku to widzowie wybrali horrory, które zobaczą w swoim Cinema City podczas Maratonu Halloween, który już jutro - 27 października o godz. 22. W każdym z 21 wybranych kin tej sieci jest inny „potworny” repertuar: w Rudzie...

» Do wygrania sześć pełnych zestawów przyborów szkolnych dla uczniów. Rusza konkurs redakcji GŁOSu oraz marketu Auchan dla naszych Czytelników

KONKURS REDAKCYJNY. Wakacje potrwają jeszcze ponad trzy tygodnie, ale nasza redakcja już myśli o należytym przygotowaniu zabrzańskich uczniów do nowego roku szkolnego. W związku z tym wspólnie z marketem Auchan mieszczącym się w CH Platan...
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Wielkie grafiki

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: od 8 listopada

Strażnik pamięci. Kazimierz Szołtysek 50-lecie pracy twórczej

Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK