Wydarzenia
Wspólnie przeciw białaczce – finał akcji już w niedzielę Email
Wpisany przez Tomasz Szoc napisz do autora piątek, 22 sierpnia 2014 11:53
fot. Paweł FranzkeAKCJA. Nie tak dawno pisaliśmy o pani Ewelinie Łukasik, która walczy z chorobą nowotworową i pomimo trudnej sytuacji nie poddaje się (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ). Mąż 27-letniej zabrzanki postanowił wraz z Fundacją DKMS Polska zorganizować w Zabrzu akcję rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych.
Więcej…
 
Wielki koncert w wielkim błocie, kampania wyborcza wyszła na ulice, wyłudził od staruszków 220 tysięcy złotych – nowy Głos już w sprzedaży Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora czwartek, 21 sierpnia 2014 09:49

GŁOS ZABRZA  I RUDY ŚLĄSKIEJ. Wielkie telewizyjne show z powodu ulewy stanęło pod znakiem zapytania. Udało się, ale mimo utwardzenia terenu widzowie tonęli w błocie. Można było tego uniknąć? Czy Platforma Wyborcza nie zaczęła za szybko (niezgodnie z prawem) kampanii wyborczej na fotel prezydenta miasta? Dlaczego 50-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a? Romowie w Zabrzu są złymi klientami sklepu spożywczego? Na te pytania starają się odpowiedzieć dziennikarze Głosu Zabrza i  Rudy Śląskiej, który od rana jest już w kioskach.

Więcej…
 
[GALERIA] Gwiazdy w Zabrzu! Lato ZET i Dwójki przyciągnęły tłumy Email
Wpisany przez Paweł Franzke napisz do autora poniedziałek, 18 sierpnia 2014 03:12

P8172791KONCERTY. Co najmniej kilkanaście tysięcy ludzi pojawiło się na niedzielnym koncercie Lato ZET i Dwójki, który po siedmioletniej przerwie wrócił do Zabrza, do parku im. Jana Pawła II, przy kościele pw. św. Wojciecha. A atrakcji było sporo, bo na scenie wystąpili: Rafał Brzozowski, Sunrise Avenue, Red Lips, Bracia, Nabiha, Kasia Sawczuk, Patrycja Markowska, IRA, Feel, Kasia Popowska, Szymon Wydra & Carpe Diem oraz Marie Napieralska. W głosowaniu słuchaczy Radia ZET i widzów telewizyjnej Dwójki przebojem koncertu został wybrany utwór Kasi Popowskiej "Przyjdzie taki dzień". Zobacz obszerną fotorelację z koncertu!

Więcej…
 
Dzieci z półkolonii odwiedziły komendę policji Email
Wpisany przez Tomasz Szoc napisz do autora poniedziałek, 18 sierpnia 2014 20:33
fot. KMP ZabrzeŚRÓDMIEŚCIE. Dzieci uczestniczące w półkolonii zorganizowanej przez parafię św. Wawrzyńca w Zabrzu odwiedziły w miniony piątek komendę policję. Pogoda nie sprzyjała wycieczkom nad wodę, dlatego ksiądz Paweł postanowił pokazać dzieciom jak wygląda praca w mundurze.
 
Więcej…
 
Dziewczyna Lata, Dziewczyna Internetu: to już ostatnie kandydatki! Email
Wpisany przez Paweł Franzke napisz do autora niedziela, 17 sierpnia 2014 13:36

MUZYCZNE LATO. Po raz ostatni prezentujemy kolejne pretendetki do tytułów Dziewczyny Lata i Dziewczyny Internetu portalu www.GlosZabrza24.pl. Tym razem nasze kandydatki zostały sfotografowane przez naszego fotoreportera na ostatnim koncercie Muzycznego Lata. Dwie wręcz pokłóciły się o możliwość startu!  Zdjęcia nowych kandydatek znajdziecie TUTAJ. Już teraz możecie wybierać kandydatki do drugiego z tych tytułów poprzez naszą sondę konkursową opublikowaną obok podobizn dziewczyn. Do dzieła!

Przypominamy, że konkurs Dziewczyna Lata rozstrzygany jest na łamach drukowanego Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej.

 
KWK Sośnica-Makoszowy: połowa do zwolnienia! Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora sobota, 16 sierpnia 2014 17:02

KONTROWERSJE. Coraz czarniejsze chmury gromadzą się nad załogą kopalni Sośnica–Makoszowy. Władze Kompanii Węglowej przedstawiły 30 lipca program restrukturyzacji zakładu przedstawicielom załogi. Plan zakłada zwolnienie ponad połowy personelu!

Więcej…
 
Zabrzanin zbiera pieniądze na udział w finale wyścigów ROK Cup Email
Wpisany przez Tomasz Szoc napisz do autora piątek, 15 sierpnia 2014 15:30
AKCJA. Zawodnik kartingowy z Zabrza Marek Piechuła zbiera fundusze na udział w Światowym Finale ROK Cup na włoskim torze w Lonato. Najlepsi kartingowcy będą się tam ścigać od 21 do 25 października tego roku.
 
Więcej…
 
Dziewczyna Lata, Dziewczyna Internetu: już osiemnaście pretendentek do tytułu naj! Jeszcze trzy miejsca! Zgłoś się i zostań miss! Email
Wpisany przez Paweł Franzke napisz do autora niedziela, 10 sierpnia 2014 14:28

MUZYCZNE LATO. Przed chwilą pojawiły się zdjęcie nowych kandydatek do tytułu Dziewczyny Lata i Dziewczyny Internetu portalu GlosZabrza24.pl! Ich zdjęcia znajdziecie TUTAJ. Już teraz możecie wybierać kandydatki do drugiego z tych tytułów poprzez naszą sondę konkursową opublikowaną obok podobizn dziewczyn. Do dzieła!

Przypominamy, że konkurs Dziewczyna Lata rozstrzygany jest na łamach drukowanego Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej.

Przypominamy jednak: nabór chętnych kandydatek trwa! Zostało sześć miejsc! Wystarczy przesłać do nas ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) swoje zdjęcie lub jedynie dane kontaktowe, bądź po prostu zadzwonić (32 271-58-11). Co tydzień nasz fotoreporter będzie także robił „na gorąco” zdjęcia podczas piątkowych koncertów Muzycznego Lata. Więcej…

 
Zbliża się 95. rocznica wybuchu pierwszego Powstania Śląskiego Email
Wpisany przez Tomasz Szoc napisz do autora poniedziałek, 11 sierpnia 2014 09:10
UROCZYSTOŚCI. To będzie 95-ta rocznica wybuchu pierwszego Powstania Śląskiego. Zabrzańskie obchody tej okoliczności odbędą się w najbliższy piątek. Rozpocznie je msza święta w kościele p.w. Bożego Ciała w Zabrzu-Kończycach o godz. 16.30. Po niej nastąpi złożenie kwiatów pod Pomnikiem Powstańców Śląskich przy ulicy Paderewskiego, a następnie Apel Poległych.
 
Więcej…
 
[GALERIA] Strażacki ślub w Kończycach! Email
Wpisany przez Paweł Franzke napisz do autora sobota, 09 sierpnia 2014 16:16

slub0017CIEKAWOSTKI. Takiego ślubu i wesela Zabrze dawno nie widziało! Strażak Państwowej Straży Pożarnej, Radosław Piasecki, za swą wybrankę wybrał Mirosławę Widerę, która również pochodzi z rodziny o dalekich, pożarniczych tradycjach! Dziś w kończyckim kościele złączył ich święty węzeł małżeński, a na weseli wybrali się niczym innym, jak strażackim Jelczem, który jeszcze niedawno służył w komendzie PSP (czytaj TUTAJ), a teraz dzielnie pracuje w OSP Kończyce! Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze! Zobacz zdjęcia z uroczystości!

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 143
Reklama
REKLAMA
 

KONKURS

dziewczyna-lata

SONDA KONKURSOWA

Wybierz DZIEWCZYNĘ PORTALU www.GlosZabrza24.pl!

Reklama
REKLAMA

ZABRZE POLECA: Wodociągi

modernizacjawodociagow-male

Muzeum Miejskie zaprasza!

Muzeum w nowych szatach!

muzeummm

 

Więcej …

Idź, zobacz, posłuchaj

Rockowe klimaty

gdzie: Śląskie Rancho, ul Webera 18, tel. 609 340 329

kiedy: 22 sierpnia  (godz. 20)

Muzyczne Lato - Tomasz Lipiński

Więcej …
 
Oryginalny czarny gospel

gdzie: kościół św. Andrzeja,  ul. Wolności 196, tel. 32 271 42 51

kiedy:  24 sierpnia (godz. 19)

Claret Gospel

 

Więcej …
 

ZABRZE POLECA: Stadion

alt

ZABRZE POLECA: DTŚ

REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA

FACEBOOK