Idziemy na wybory! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    niedziela, 21 kwietnia 2024 08:25

Dziś druga tura wyborów na prezydenta miasta, w której spotykają się dwie kandydatki – pełniąca obecnie obowiązki prezydenta Miasta Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik (KWW Małgorzaty Mańki-Szulik) oraz Agnieszka Rupniewska (KKW Koalicja Obywatelska). Lokale wyborcze w Zabrzu będą czynne do godziny 21. Każdy z mieszkańców przypisany jest do konkretnej komisji obwodowej i może zagłosować w konkretnym lokalu wyborczym. Przeczytaj już dziś, gdzie oddasz swój głos. Tutaj znajdziesz listę lokali wyborczych w Zabrzu.


Każdy otrzyma 1 kartę do głosowania. Będą na niej nazwiska dwóch osób ubiegających się o urząd prezydenta miasta, które przeszły do drugiej tury wyborów. Zagłosować można tylko na jednego kandydata. Głos będzie ważny, jeśli w kratce przy nazwisku danego kandydata postawiony zostanie znak „X”.

W sytuacji, gdy na karcie zabraknie przecięcia linii lub krzyżyki zostaną postawione przy nazwiskach obu kandydatów, głos zostanie uznany za nieważny. Nastąpi tak również, kiedy postawimy inny znak niż „X”, albo nie postawimy go przy żadnym nazwisku.

Udając się do lokalu wyborczego, musimy pamiętać o wzięciu ze sobą dokumentu tożsamości. Ten umożliwi komisji odnalezienie nas w spisie wyborców i dopuszczenie do głosowania. 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA