Fotografia z mamą 2012! Wygraj profesjonalną sesję zdjęciową Email
Wpisany przez Głos Zabrza napisz do autora    sobota, 05 maja 2012 13:14

Uwaga! W związku z kolejnymi próbami nieuprawnionego wpływania na wynik naszej sondy konkursowej, zostaliśmy zmuszeni do pewnych zmian technicznych. Od wczoraj, od godz. 12, zagłosować można dopiero po 60 sekundach od pełnego załadowaniu strony z sondą konkursową.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zapisem regulaminu na bieżąco usuwamy wszelkie głosy, które noszą miano próby nieuprawnionego wpływania na wynik (między innymi kilkanaście-kilkadziesiąt głosów w ciągu kilku minut wykonanych z jednego numeru IP).

KONKURS. Jako, że nasz ubiegłoroczny „zdjęciowy” konkurs z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka cieszył się ogromnym zainteresowaniem, postanowiliśmy zorganizować powtórkę z rozrywki – ogłaszamy drugą edycję akcji Fotografii z Mamą. Do wygrania profesjonalna sesja zdjęciowa (jej efekty zaprezentujemy na łamach drukowanego GŁOSu) oraz zaproszenia do restauracji Tukan, a także dodatkowo nasze redakcyjne kubki.

 

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu – tak często żartobliwie mówimy o swych krewnych. Gdy jednak chodzi o fotografię Mamy ze swoją ukochaną pociechą to nie ma „dwóch zdań” – te rodzinne powiązania są prawdziwie najmocniejsze, najcieplejsze i takie zdjęcia są… najlepsze.

Masz takie w swoim archiwum? A może dopiero je zrobisz? Okazją do poszperania w albumach oraz sięgnięcia po aparat jest kończący się właśnie majowy weekend. Może właśnie w trakcie niego zrobisz to najlepsze, najciekawsze zdjęcie, przedstawiające Mamę i jej pociechę?

Na fotografie czekamy do 14 maja do godz. 12. Zdjęcia można nadesłać e-mailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), pocztą lub dostarczyć osobiście na adres redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) – należy koniecznie podać swoje dane kontaktowe oraz podpisać osoby na zdjęciu! Nadesłane prace prezentowane będą na portalu www.Gloszabrza24.pl (na bieżąco) oraz w GŁOSie (17 maja). Głosować będzie można za pośrednictwem drukowanego tego dnia w tygodniku kuponu oraz w Internecie. Wyniki konkursu podamy 24 maja. Wygra zdjęcie, na które oddanych zostanie w sumie najwięcej punktów: drukowane kupony będą miały 10 razy większą wartość niż głosy oddane za pośrednictwem sondy umieszczonej na portalu www.GlosZabrza24.pl już 14 maja, gdy pojawią się wszystkie zdjęcia.

Łap aparat, szperaj w archiwum, wygraj sesję zdjęciową!

 


Sesję fotograficzną wykona Agnieszka Dziduszkiewicz.

 

A oto pierwsze nadesłane zdjęcia:

Magdalena z córką Klaudią Emilia z córką Mirosławą

 

Magda z synem Nikodemem Mama Aneta z Borysem

Wioletta z synem Rohanem Mama Magdalena z Zuzanką i Olkiem

Monika z córką Wiktorią Mama Iza z Mają

Mama Agnieszka z Zosią Mama Mirka z Danielkiem

Marta z córką Alicją Karina z córką Justyną

Joanna z synem Karolem Barbara z synem Szymonem

Monika z córką Anią Iwona z synem Wiktorem

Kinga z Mikołajem Grażyna z Agusią

Irena z córką Wiktorią Katarzyna z synem Dominikiem

od lewej: syn Mateusz, córka Natalia, syn Michał, córka Magdalena, syn Dominik i w samym środku Sylwia Katarzyna z synem Piotrem

Grażyna z córką Karoliną Agnieszka z Katarzyną i Magdaleną

Mama Ola z Karinką Alicja z córką Martą

Mama Aneta z synem Wojtusiem Basia z synem Szymonem

Iwona z synem Pawłem Katarzyna z synem Jakubem

Iwona z synem Anna z córkami Pauliną i Emilią

Asia z synem Arturem Żaneta z synem Mateuszem

Magdalena z córką Olgą Sandra z synem Tymoteuszem

Joanna z córką Roksaną Anna z córką Małgosią

Anna z synem Mateuszem Mama Aneta z synem Sebastianem

Anna z synem Tymonem Kinga z synem Kubusiem

Kinga z córką Anną Beata z córką Olgą

Małgosia, Wiktoria i Dominika Joanna z córką Kornelią

Ola z córką Zuzanną Krysia z córką Anną

Anna z córką Danutą

 

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFIA Z MAMĄ:

 

1. Organizatorem konkursu Fotografia z mamą jest redakcja Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej . Nad jego przebiegiem czuwa Komisja Konkursowa w skład której wchodzą: naczelny Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej, dziennikarze Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej zajmujący się fotografią oraz przedstawiciel działu Marketingu.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej fotografii, na której uwieczniona jest mama oraz jej pociecha (jedno, lub kilkoro dzieci).

3. Nadesłane zdjęcia mogą być wykonane specjalnie w celach konkursowych bądź być fotografiami archiwalnymi. Data wykonania zdjęcia nie jest brana pod uwagę.

4. Zdjęcia muszą być wykonane w odpowiedniej jakości technicznej tzn. pozwalającej na ich druk w gazecie.

5. Zdjęcia nadsyłać można do 14 maja do godziny 12 drogą internetową (adres podany będzie w dwóch publikacjach prasowych oraz internetowych zapowiadających konkurs) lub w tym samym terminie dostarczone fizycznie na adres redakcji (ul. Brysza 8).

6. Nadesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie.

7. Wszystkie nadesłane zdjęcia opublikowane zostaną w Internecie na portalu www.GlosZabrza24.pl oraz drukowane na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej w dniu 17 maja.

8. Głosowanie na najlepsze zdjęcie odbywa się za pośrednictwem kuponów drukowanych 17 maja w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz za pośrednictwem sondy działającej na portalu www.GlosZabrza24.pl od 14 maja godz. 18 do 23 maja godz. 12. Drukowane kupony również składać można w redakcji do 23 maja do godz. 12.

9. Głos oddany za pośrednictwem drukowanych kuponów będzie miał wartość 10 punktów, natomiast głos oddany za pośrednictwem sondy 1 punkt.

10. Obliczenie głosowania dokona Komisja Konkursowa.

11. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 maja na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej oraz na portalu www.GlosZabrza24.pl. W tych samych miejscach opublikowane będzie dodatkowo także najlepsze zdjęcie oraz ewentualnie kolejne, które zdobyły bardzo dużo punktów.

12. Po wyłonieniu laureata i ogłoszeniu wyników w dniu 24 maja na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej oraz na portalu www.GlosZabrza24.pl zwycięzca konkursu będzie miał czas do 25 maja do godz. 15 na skontaktowanie się z organizatorem konkursu i potwierdzenie chęci odebrania nagrody. Również organizator ze swojej strony będzie się w tym terminie starał skontaktować z laureatem. Brak kontaktu z laureatem sprawi, iż nagroda przyznana zostanie kolejnej osobie o największej ilości głosów (tej która zajęła drugie miejsce).

13. Najlepsze zdjęcie tzn. bohaterka fotografii (oraz jej pociecha – pociechy) w nagrodę otrzymuje możliwość odbycia profesjonalnej sesji fotograficznej w atelier Agnieszki Dziduszkiewicz.

14. Odbiór nagrody odbywa się za pośrednictwem organizatora konkursu.

15. Wysłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne ze zgodą na publikację wizerunku.

 

Aneks.

Łamanie regulaminu sondy, oddawanie nielegalnych głosów z wykorzystaniem zakazanych w Internecie praktyk pociąga za sobą usuwanie przez Komisję zdobytych w ten sposób punktów. W przypadku uporczywego łamania regulaminu Komisja zastrzega sobie prawo usunięcia z listy zdjęcia, na które oddano w sposób nielegalny głosy i wcześniejsze zakończenie głosowania za pośrednictwem sondy.

 

 
Zobacz także

» W najnowszym GŁOSie: czad znów zabija, smog nas dusi, Mozil nagra płytę, a Pstrowski czeka na decyzję...

TYGODNIK LOKALNY. Najświeższe wydanie tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” w kioskach już od poranka, a otwiera je artykuł CZAD ZABÓJCA. To historia, jakich szczególnie nie lubimy opisywać: młoda matka zginęła podczas kąpieli,...

» W najnowszym GŁOSie: prezes Górnika na zakręcie, ognista orkiestra, pułapka na kierowców i dzieło, które może kosztować pół miliona złotych... Zapraszamy do kiosków!

TYGODNIK LOKALNY. Najświeższe wydanie tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” w kioskach już od poranka, a otwiera go artykuł o sprawie, którym żyje nie tylko sportowe środowisko, a więc SARNOWSKI NA ZAKRĘCIE. W artykule więcej...

» 28 stron na Święta i Nowy Rok! W najnowszym GŁOSie m.in: trzydziestu najbardziej wpływowych zabrzan, zagrożone finanse miasta, darmowe przejazdy dla dzieci, zabrzańskie ozdoby świąteczne w 46 krajach oraz sportowy plebiscyt z nagrodami!

TYGODNIK LOKALNY. Tradycyjnie jak w każdy czwartek, od poranka do nabycia w kioskach i salonach prasowych jest najnowszy numer "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", z racji nadchodzacych świąt wyjatkowy w treści i objętości (28 stron).W nim...

» W najnowszym GŁOSie: po centrum hasały groźne muflony, radni zgodzili się na wielki kredyt, a w Rokitnicy już rozświetliły się choinki...

TYGODNIK LOKALNY. Najświeższe wydanie tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” jest obecne w kioskach już od poranka, a otwiera go artykuł o ataku na miasto pary... muflonów. Te rzadkie w naszym kraju parzystokopytne potrafią być bardzo...

» W najnowszym GŁOSie: właściciel pubu żąda od gminy, prezydenta i poszczególnych radnych ok. 4,5 mln zł odszkodowania! Zanosi się na zabrzański proces stulecia, a co szykują zatrudnieni w naszych szpitalach lekarze-rezydenci?

TYGODNIK LOKALNY. Najświeższe wydanie tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” w kioskach już od poranka, a otwiera go pytanie: CZY BĘDZIE PROCES STULECIA? Okazuje się bowiem, że jeden z zabrzańskich biznesmenów, czując się...
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Wielkie grafiki

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: od 8 listopada

Strażnik pamięci. Kazimierz Szołtysek 50-lecie pracy twórczej

Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK