Wozili się po mieście skradzionym mercedesem i wjechali w betonowy mur Email
Wpisany przez Magdalena Czekaj napisz do autora    poniedziałek, 16 maja 2011 10:21

ŚRÓDMIEŚCIE. W nocy z piątku na sobotę, dwóch rabusiów próbowało się przejechać, skradzionym z ulicy Królewskiej dostawczym mercedesem. Przejażdżka po mieście zakończyła się dla nich twardym spotkaniem z betonową ścianą i rozbity samochód porzucili oni przy ulicy 1-go maja.

Policjanci dojeżdżający na miejsce zdarzenia, zauważyli w pobliżu uciekających w kierunku Krasińskiego nastolatków. Patrol zatrzymał 15 i 16-latka, którzy rzeczywiście okazali się odpowiedzialni za zdarzenie. Jednego z nich odwieziono do policyjnej izby dziecka w Katowicach. Tymczasem, jak się okazało, drugi rabuś mercedesem jeździł na podwójnym gazie. W wydychanym powietrzu małolata stwierdzono ponad 1 promil alkoholu i odwieziono go do zabrzańskiej izby wytrzeźwień. Jak się później okazało małoletni rabusie zniszczyli w mercedesie benz zderzak i nadkoło, a powstałe straty, właściciel wycenił na 2 tysiące złotych.

 

 
Zobacz także

» Policja odnalazło skradzione auto, a co ze złodziejem...?

PRZESTĘPCZOŚĆ. Policja odzyskała forda mondeo, który został skradziony nocą 3 maja z ulicy, na której w dzielnicy Rokitnica był zaparkowany. Na poszukiwania ruszyli m. in. policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy, którzy...
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA