KORONAWIRUS

koronawirus
Przez wymuszenie, wylądował lancią na barierach autostrady A4. Sprawca odjechał „dostawczakiem”, poszukuje go policja Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 04 grudnia 2021 01:26

NASZE DROGI. Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowy wieczór na zabrzańskim odcinku autostrady A4. Na skutek zajechania drogi przez „dostawczaka”, kierowca samochodu osobowego wylądował na barierkach ochronnych. Teraz zarówno poszkodowany właściciel osobówki, jak i policja, poszukują sprawcy zajścia.

Cała sytuacja rozegrała się w czwartek, około godz. 19.35 nieopodal zjazdu na Zabrze. Na miejsce wysłano patrol policji oraz wóz straży pożarnej.

 

- Policjanci ustalili, że kierujący nieznanej marki samochodem wymusił pierwszeństwo, tym samym doprowadzając do zderzenia z lancią, kierowaną przez 22-letniego mężczyznę. Ten, w wyniku uderzenia skończył swoją podróż na barierach energochłonnych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi wydział ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu – mówi rzecznik zabrzańskiej policji Sebastian Bijok na łamach portalu Zabrze112, który ujawnił tę historię.

Sam poszkodowany uważa, że sprawca poruszał się fordem transitem o numerach rejestracyjnych zaczynających się od liter SRS lub SRC. Poszukiwania trwają.

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA