KORONAWIRUS

koronawirus
Policjant po służbie złapał w sklepie złodzieja na gorącym uczynku Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    niedziela, 22 sierpnia 2021 20:10

DZIAŁANIA POLICJI. O tym, że policjantem jest się nie tylko na służbie, udowodnił kolejny z zabrzańskich stróżów prawa. Policjant pracujący na co dzień w komisariacie II (na zdjęciu), w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepowego złodzieja. W chwili, gdy 23-letni amator cudzej własności w pośpiechu opuszczał jeden ze sklepów przy ulicy Legnickiej, na drodze jego ucieczki stanął aspirat Adrian Ranuszkiewicz.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21.20. Ranuszkiewicz będący wówczas na zakupach zauważył mężczyznę, który wszedł do sklepu, chwycił karton wypełniony kawą, po czym chciał wyjść omijając kasy. Bez chwili wahania stróż prawa włączył się do działania i zatrzymał złodzieja.

- Zatrzymany 23-letni amator kawy, za którą nie chciał zapłacić, był nietrzeźwy i agresywny. Na miejsce wezwano patrol, który zabrał go na izbę wytrzeźwień. Podczas przeprowadzonego tam badania okazało się, że 23-latek miał w organizmie ponad promil alkoholu – informuje Sebastian Bijok z komendy policji w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA