KORONAWIRUS

koronawirus
Według śledczych, 57-latek z Pawłowa śmiertelnie pobił brata w mieszkaniu w Pawłowie Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    środa, 21 lipca 2021 19:46

KRYMINALNE HISTORIE. Zabrzańscy policjanci zatrzymali 57-latka, który odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, skutkującego śmiercią jego 67-letniego brata. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia. Dzisiaj śledczy wystąpili z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

 

W toku postępowania ustalono, że 67-latek został pobity przez swojego 57-letniego brata. Doszło do tego w poniedziałek w mieszkaniu przy ulicy Tyskiej w Pawłowie, gdzie razem przebywali. Tam we wtorek znaleziono ciało 67-latka. Podejrzany w chwili zatrzymania był nietrzeźwy - miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. W przeszłości był już notowany za przestępstwo z użyciem przemocy.

- Zebrane przez mundurowych informacje pochodzące między innymi z oględzin miejsca zdarzenia, przesłuchania świadków i analizy zabezpieczonej dokumentacji medycznej, pozwoliły na ustalenie okoliczności tego zdarzenia i przedstawienia zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu. Odpowie on za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, skutkującego śmiercią – potwierdza Sebastian Bijok z komendy policji w Zabrzu.


WIĘCEJ O TEJ SPRAWIE W CZWARTKOWYM, DRUKOWANYM WYDANIU GŁOSU

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA