Reklama
REKLAMA
Motocyklista nie przeżył nocnego wypadku. Tragedia na DTŚ-ce Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 20 maja 2019 22:16

NASZE DROGI. Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na zabrzańskim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej. W wyniku zdarzenia 31-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Podróżując pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim, a także innych. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz wzajemny szacunek na drodze.

Jak poinformowała dziś zabrzańska policja, 18 maja kilkanaście minut po godz. 1. kierujący Hondą CBR, który jechał od strony Gliwic w kierunku Katowic, w rejonie zjazdu na zabrzańską dzielnicę Zaborze, uderzył w bariery energochłonne, a następnie w znak drogowy i latarnię.

- Niestety, motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci zabrzańskiej drogówki, funkcjonariusze straży pożarnej, a także technik kryminalistyczny – potwierdza Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

Przypomnijmy, że niedawno na tej samej trasie doszło do równie niebezpiecznego zdarzenia z udziałem motocyklisty. Wówczas na skutek wywrócenia się motoru na szczęście nie doszło do tragedii, jednakże rannego mężczyznę musiał ratować śmigłowiec medyczny.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA