Nocny pożar Email
Wpisany przez Głos Zabrza napisz do autora    czwartek, 17 marca 2011 14:59

OS. MŁODEGO GÓRNIKA: Dziś w nocy, około godz. 2, doszło do pożaru w jednym z mieszkań przy ul. Pod Borem. Na szczęście lokal był pusty, acz w ocenie działających na miejscu strażaków zagrożenie było na tyle wysokie, że służby ewakuowały mieszkańców z sąsiednich mieszkań.

W tej chwili trwają poszukiwania 40-letniego właściciela lokalu, który wedle relacji sąsiadów bardzo często znikał z mieszkania na długie tygodnie. O swój dom nie dbał, a mało tego – miał regularne problemy z regulowaniem czynszu.

Policja zabezpieczyła lokal i wraz z prokuraturą badają przyczyny wybuchu ognia.

 
 

FACEBOOK

SZYBKA POŻYCZKA

Z KOMORNIKIEM
32/260-00-33,

516-516-611,
Pośrednik CDF S.C.

firmy MATPOL

FINANSE Sp. z o.o 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA