Reklama
Był Bochniewicz, ale... Reprezentacja Polski znów bez piłkarzy Górnika Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    poniedziałek, 28 września 2020 13:34

Bardzo krótko cieszyliśmy się z powrotu piłkarza Górnika do kadry narodowej. Ledwo zaszczyty tego dostąpił Paweł Bochniewicz, a opuścił nasz klub wybierając grę w lidze holenderskiej. W ogłoszonej więc dzisiaj przez selekcjonera Jerzego Brzęczka ostatecznej kadrze na trzy mecze - towarzyski z Finlandią (7 października, w Gdańsku) oraz Ligi Narodów z Włochami (11 października w Gdańsku) oraz Bośnią i Hercegowiną (14 października we Wrocławiu) - nie ma żadnego aktualnego gracza naszego klubu. Za to roi się od eks-piłkarzy Górnika, bo prócz wspomnianego Bochniewicza (obecnie (sc Heerenveen) znaleźli się w niej: bramkarz Łukasz Skorupski (Bologna FC 1909, Włochy), Damian Kądzior (SD Eibar, Hiszpania) i Arkadiusz Milik (SSC Napoli, Włochy). Jak widać na trwale z kadry wypadli jednak choćby Rafała Kurzawa (Esbjerg fB, Dania) czy Szymon Żurkowski (Empoli FC, Włochy)...

 
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA