Wielkie świętowanie jubileuszu 40-lecia SP nr 7 w Zabrzu Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 02 grudnia 2023 13:54

JUBILEUSZE. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w Zabrzu (ul. Pokoju 41) obchodziła w minionym tygodniu jubileusz 40-lecia istnienia. Z tej okazji placówka zorganizowała uroczystość, podczas której cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście świętowali urodziny. – To wielka radość, że mogę powitać was w dzień tego pięknego jubileuszu. Serce się raduje, że chcecie wszyscy razem z nami dziś świętować!– podkreślała dyrektor placówki Izabela Tekieli-Szajc.

 

– Jubileusze są po to, żeby się cieszyć, spotykać i zacieśniać relacje. Dyrekcji, nauczycielom, wszystkim pracownikom oraz uczniów i ich rodzicom, a także emerytowanym pedagogom, którzy swoje zawodowe życie związali z „Siódemką” składam najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Szkoła to nie tylko miejsce nauki czy pracy. To przede wszystkim wspólnota budująca niepowtarzalny klimat, co powoduje, że absolwenci z dumą wspominają spędzony tam czas. Gratuluję wspaniałego programu i doskonałej atmosfery – mówiła podczas spotkania prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu to jedna z najmłodszych szkół na terenie miasta. Jej uroczyste otwarcie z udziałem przedstawicieli władz miejskich, oświatowych oraz głównego wykonawcy „Gazobudowy”, rodziców i uczniów nastąpiło 1 września 1983 r. Wówczas pierwszym dyrektorem nowej placówki został Wojciech Szlęk, a jego zastępcą – Anna Sielicka. W zabrzańskiej placówce realizowanych jest wiele projektów i programów edukacyjnych wspierających rozwój dzieci. Szkoła kładzie duży nacisk na zajęcia sportowe, dzięki czemu uczniowie mogą się pochwalić sukcesami w różnych dyscyplinach.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA