Nowy rok, nowy GŁOS, a w nim m.in.: zabrzański górnik wśród ofiar wybuchu w Czechach, miliardowy budżet gminy, targi o bonifikatę, Górnik chce piłkarzy Legii… Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    czwartek, 03 stycznia 2019 10:47

TYGODNIK LOKALNY. Po świąteczno-noworocznej przerwie do kiosków z coczwartkową porcją informacji i publicystyki wraca "Głos Zabrza i Rudy Śląskiej", największy tygodnik w mieście. A w nim przede wszystkim piszemy o tragicznej eksplozji w czeskiej kopalni nieopodal Karwiny, w której zginęło trzynastu Polaków, w tym mieszkaniec naszego miasta, mąż i ojciec. To był prawdziwie CZARNY CZWARTEK…. 

W tym tygodniu polecamy także teksty:
MILIARD W ROZUMIE – Rada Miasta z trudem przyjęła budżet gminy na bieżący rok;

WAHANIE WŁADZY – czy zapadnie decyzja o wprowadzeniu 95-procentowej bonifikaty za przekształcenie użytkowania wieczystego w prawo własności;

LODOWISKO Z POŚLIZGIEM – od środy można wreszcie korzystać z miejskiej tafli przy hali Pogoni;


BAJKOWA TERAPIA – ręczne robótki, które zachwycają nie tylko dzieci;

STRACH MA SKOŚNE OCZY – czyli 700 drzew za 300 miejsc pracy?;

NADZIEJA W NADZIEI – kadry z życia państwa Kamieńskich;

SYNKI, CO TAK SŁABO? oraz DESANT Z LEGII?! – a więc jak wypadli poszczególni piłkarze Górnika w rundzie jesiennej i jakich zawodników… Legii chciałby do Zabrza ściągnąć zarząd naszego klubu…;

I NASTAŁ ROK PAŃSKI
– co jest grane na placu Wolności?

W numerze także BYŁ SOBIE ROK 2018, czyli ubiegłe dwanaście miesięcy w pigułce, a także wiele rozrywki (dowcipy, horoskop roczny), a także szczegółowy wykaz zbliżających się imprez.

Zapraszamy do lektury!

 
Zobacz także

» W najnowszym GŁOSie m.in.: ruszył proces sądowy byłego bokserskiego wicemistrza świata i olimpijczyka, gorące tygodnie w oświacie, aktor doznał kontuzji w trakcie spektaklu…

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie BOKSER W NAROŻNIKU, czyli historia wybitnego...

» W najnowszym GŁOSie m.in.: areszt za nielegalne składowisko chemikaliów, radny obronił się w sądzie, kamery nas obserwują, a w Kończycach powstało studio mody!

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie tekst TEREN SKAŻONY, ZAGROŻENIA BRAK? o...

» W najnowszym GŁOSie m.in. odpowiedzi na pytania: czy prezydent Zabrza obawia się o swoje bezpieczeństwo? dlaczego przejazd przez Hagera pod wiaduktem jest nadal nieczynny? kiedy występuje "szok policyjny"?

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie tekst bardzo na czasie: STAN ZAGROŻENIA....

» Najnowszy GŁOS już w kioskach, a w nim m.in.: dwoje zabrzan czeka na ratunek, gmina nabiera wody w usta w sprawie drogiego prądu, sarna w autobusie, radni podzielili komisje, a Bytomkę można by… zabetonować?!

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie tekst DAJMY IM CZĄSTKĘ SIEBIE, o dwojgu zabrzan:...

» Najnowszy GŁOS już w kioskach, a w nim m.in.: ruszył proces policjanta, który ukradł staruszkowi pieniądze metodą „na policjanta”, a w Radzie Miasta trwają targi o władzę

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stornie tekst TYSIĄCE W SŁOIKACH, a więc szokująca...
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA