Nowy rok, nowy GŁOS, a w nim m.in.: zabrzański górnik wśród ofiar wybuchu w Czechach, miliardowy budżet gminy, targi o bonifikatę, Górnik chce piłkarzy Legii… Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    czwartek, 03 stycznia 2019 10:47

TYGODNIK LOKALNY. Po świąteczno-noworocznej przerwie do kiosków z coczwartkową porcją informacji i publicystyki wraca "Głos Zabrza i Rudy Śląskiej", największy tygodnik w mieście. A w nim przede wszystkim piszemy o tragicznej eksplozji w czeskiej kopalni nieopodal Karwiny, w której zginęło trzynastu Polaków, w tym mieszkaniec naszego miasta, mąż i ojciec. To był prawdziwie CZARNY CZWARTEK…. 

W tym tygodniu polecamy także teksty:
MILIARD W ROZUMIE – Rada Miasta z trudem przyjęła budżet gminy na bieżący rok;

WAHANIE WŁADZY – czy zapadnie decyzja o wprowadzeniu 95-procentowej bonifikaty za przekształcenie użytkowania wieczystego w prawo własności;

LODOWISKO Z POŚLIZGIEM – od środy można wreszcie korzystać z miejskiej tafli przy hali Pogoni;


BAJKOWA TERAPIA – ręczne robótki, które zachwycają nie tylko dzieci;

STRACH MA SKOŚNE OCZY – czyli 700 drzew za 300 miejsc pracy?;

NADZIEJA W NADZIEI – kadry z życia państwa Kamieńskich;

SYNKI, CO TAK SŁABO? oraz DESANT Z LEGII?! – a więc jak wypadli poszczególni piłkarze Górnika w rundzie jesiennej i jakich zawodników… Legii chciałby do Zabrza ściągnąć zarząd naszego klubu…;

I NASTAŁ ROK PAŃSKI
– co jest grane na placu Wolności?

W numerze także BYŁ SOBIE ROK 2018, czyli ubiegłe dwanaście miesięcy w pigułce, a także wiele rozrywki (dowcipy, horoskop roczny), a także szczegółowy wykaz zbliżających się imprez.

Zapraszamy do lektury!

 
Zobacz także

» Najnowszy GŁOS już w kioskach, a w nim m.in.: dwoje zabrzan czeka na ratunek, gmina nabiera wody w usta w sprawie drogiego prądu, sarna w autobusie, radni podzielili komisje, a Bytomkę można by… zabetonować?!

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie tekst DAJMY IM CZĄSTKĘ SIEBIE, o dwojgu zabrzan:...

» Najnowszy GŁOS już w kioskach, a w nim m.in.: ruszył proces policjanta, który ukradł staruszkowi pieniądze metodą „na policjanta”, a w Radzie Miasta trwają targi o władzę

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stornie tekst TYSIĄCE W SŁOIKACH, a więc szokująca...

» GŁOS w kioskach wyjątkowo już w środę, a w nim m.in. decydujące starcie prezydenckiej batalii, firma dostała swoją ulicę, policjanci oskarżeni o pobicie kierowcy i miłość od… pierwszych wagarów

TYGODNIK LOKALNY. Najświeższe wydanie tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” w kioskach jest dostępne już dzisiaj (nietypowo w środę, ze względu na jutrzejsze święto), a w nim finał kampanii wyborczej, wszak przed nami DECYDUJĄCE...

» W najnowszym GŁOSie: narasta wyborcza gorączka, policja nie jest w stanie doprowadzić eks-wiceprezydenta do więzienia, a przed centrum handlowym nastąpiła nieoczekiwana zmiana miejsc...

TYGODNIK LOKALNY. Najświeższe wydanie tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” w kioskach już od poranka, a w nim dominuje już tematyka wyborcza, wszak nowe władze miasta (prezydenta i radnych) będziemy wybierać już 21 października....

» W dzisiejszym GŁOSie: prezesi gminnych spółek zarabiają już czasem ponad 300 tysięcy złotych rocznie, a ich niektórzy zastępcy też ponad ćwierć miliona złotych!

TYGODNIK LOKALNY. Najświeższe wydanie tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” w kioskach już od poranka, a otwiera go artykuł BIEDNE MIASTO, BOGACI PREZESI. Analizując zeznania majątkowe nietrudno dojść do wniosku, iż pensje...
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Nasi piłkarze

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do października


Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA