Nowy rok, nowy GŁOS, a w nim m.in.: zabrzański górnik wśród ofiar wybuchu w Czechach, miliardowy budżet gminy, targi o bonifikatę, Górnik chce piłkarzy Legii… Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    czwartek, 03 stycznia 2019 10:47

TYGODNIK LOKALNY. Po świąteczno-noworocznej przerwie do kiosków z coczwartkową porcją informacji i publicystyki wraca "Głos Zabrza i Rudy Śląskiej", największy tygodnik w mieście. A w nim przede wszystkim piszemy o tragicznej eksplozji w czeskiej kopalni nieopodal Karwiny, w której zginęło trzynastu Polaków, w tym mieszkaniec naszego miasta, mąż i ojciec. To był prawdziwie CZARNY CZWARTEK…. 

W tym tygodniu polecamy także teksty:
MILIARD W ROZUMIE – Rada Miasta z trudem przyjęła budżet gminy na bieżący rok;

WAHANIE WŁADZY – czy zapadnie decyzja o wprowadzeniu 95-procentowej bonifikaty za przekształcenie użytkowania wieczystego w prawo własności;

LODOWISKO Z POŚLIZGIEM – od środy można wreszcie korzystać z miejskiej tafli przy hali Pogoni;


BAJKOWA TERAPIA – ręczne robótki, które zachwycają nie tylko dzieci;

STRACH MA SKOŚNE OCZY – czyli 700 drzew za 300 miejsc pracy?;

NADZIEJA W NADZIEI – kadry z życia państwa Kamieńskich;

SYNKI, CO TAK SŁABO? oraz DESANT Z LEGII?! – a więc jak wypadli poszczególni piłkarze Górnika w rundzie jesiennej i jakich zawodników… Legii chciałby do Zabrza ściągnąć zarząd naszego klubu…;

I NASTAŁ ROK PAŃSKI
– co jest grane na placu Wolności?

W numerze także BYŁ SOBIE ROK 2018, czyli ubiegłe dwanaście miesięcy w pigułce, a także wiele rozrywki (dowcipy, horoskop roczny), a także szczegółowy wykaz zbliżających się imprez.

Zapraszamy do lektury!

 
Zobacz także

» W dzisiejszym GŁOSie: matury i bombowe alarmy, pustka po McDonald`s, kruche olbrzymy oraz inauguracja konkursu dla mam i ich pociech... Do wygrania m.in. profesjonalna sesja fotograficzna!

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie kolejna odsłona perturbacji w zabrzańskiej...

» GŁOS na święta: radni pokłócili się o nauczycieli, gmina nie da większych ulg, piłkarski dyngus...

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze, świąteczne wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie zabrzańska perspektywa tematu, który...

» W najnowszym GŁOSie m.in.: przestępca w Górniku, nowa jezdnia i stare chodniki, nauczyciele coraz bliżej strajku…

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie PRZESTĘPCA W GÓRNIKU, czyli tekst o pracowniku...

» W najnowszym GŁOSie m.in.: ruszył proces sądowy byłego bokserskiego wicemistrza świata i olimpijczyka, gorące tygodnie w oświacie, aktor doznał kontuzji w trakcie spektaklu…

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie BOKSER W NAROŻNIKU, czyli historia wybitnego...

» W najnowszym GŁOSie m.in.: areszt za nielegalne składowisko chemikaliów, radny obronił się w sądzie, kamery nas obserwują, a w Kończycach powstało studio mody!

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie tekst TEREN SKAŻONY, ZAGROŻENIA BRAK? o...
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA