Porucznik Jan Skwarczyński odszedł na wieczną wartę. Pozostanie w pamięci Email
Wpisany przez Elżbieta Skwarczyńska-Adryańska napisz do autora    piątek, 30 listopada 2018 11:47

PODZIĘKOWANIE. W imieniu mojego zmarłego Ojca, ś.p. Jana Skwarczyńskiego, swoim i rodziny dziękuję wszystkim, którzy wsparli nas słowami otuchy i serdeczną myślą, złożyli kondolencje, kwiaty i wieńce, uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych, pomogli przy ich organizacji i przyczynili się do nadania im wzniosłej oprawy. Na ręce ks. prałata Józefa Kusche, który przewodniczył żałobnej celebrze, składam podziękowania - także za lata przywiązania i troski, asyście przy ołtarzu oraz szafarzom, którzy od chwili gdy Tata nie mógł osobiście uczestniczyć we mszach św. zapewniali mu w domu stałą posługę duszpasterską.

Dziękuję władzom samorządowym Zabrza, na czele z prezydent Małgorzatą Mańką-Szulik, zabrzańskim radnym, szefom i pracownikom wydziałów Urzędu Miasta i gminnych jednostek, delegacjom i pocztom sztandarowym straży miejskiej, szkoły im. Bohaterów Monte Cassino, Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej i Związku Sybiraków, Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich oraz Narodowego Banku Polskiego.

Na ręce dowódcy Garnizonu Bytom, ppłk Grzegorza Gduli składam podziękowania wojsku za zapewnienie honorowej asysty wojskowej i uroczystości na cmentarzu według ceremoniału wojskowego. Za pośrednictwem Pana pułkownika pragnę podziękować orkiestrze wojskowej, pod przewodnictwem Kapelmistrza kpt. Krystiana Siwka.
Serdeczne podziękowania składam kapelanom, lekarzom i pielęgniarkom z domowego hospicjum w Zabrzu (szczególnie pielęgniarce, Monice, dr Romanowi Kuźniewiczowi i jego mamie, Wandzie). Dziękuję lekarzom i pielęgniarce środowiskowej z Poradni Rodzinnej, lekarzom i pielęgniarkom z oddziału i poradni urologicznej Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu i poradni kardiologicznej Śląskiego Centrum Chorób Serca, gdzie leczył się od lat. Dziękuję koleżankom i kolegom z GŁOS-u i Dziennika Zachodniego oraz wszystkim, nie wymienionym z nazwiska, którzy towarzyszyli Ojcu i rodzinie w trudnych chwilach choroby i w Jego ostatniej drodze. Pragnę wyrazić serdeczną wdzięczność i szacunek.


Elżbieta Skwarczyńska-Adryańska

 

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA