Czekamy na zdjęcia! Do wygrania czterodniowy pobyt w Szczyrku dla dwóch osób! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    środa, 20 czerwca 2018 08:15

KONKURS: OTO MÓJ ZWIERZ.  Masz złotą rybkę spełniającą życzenia, myszkę groźną jak lew, a może królika z uszami jak kot albo po prostu „kota” na punkcie swego kota? Zrób zdjęcie swemu pupilowi, wyślij je do naszej redakcji i wygraj 4-dniowy pobyt dla dwóch osób (i oczywiście zwierzaka) w domu wypoczynkowym Maria w Szczyrku (ul. Beskidzka 19). W naszym letnim konkursie mamy dla laureatów również kilka dodatkowych „zwierzęcych” prezentów niespodzianek przygotowanych przez firmę Tropical.Otwieramy trzecią edycję konkursu i zdjęcia waszych pupili można już do nas wysyłać. Czekamy także na zwierzenia na temat zwierząt. Im krótsze, lecz barwne – tym lepsze. Będziemy je przez całe lato publikować razem ze zdjęciami Waszych pupili, które są głównym elementem konkursu.
Portrety (wszelkie zwierzęta: koty, chomiki, papugi, kanarki, rybki, gady, płazy, owady itp) należy przesłać do 3 lipca do redakcji pocztą (41-800 Zabrze, ul. Brysza 8) lub e-mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (prosimy o zaznaczenie potwierdzenia odbioru). Do zdjęcia należy dołączyć opis (imię zwierzęcia, jego krótką charakterystykę lub losy, a także dane właściciela i numer kontaktowy – do wiadomości redakcji). Fotosy będziemy prezentować cyklicznie przez kolejnych siedem tygodni lata. W finale zaprezentujemy wszystkie konkursowe piękności, by wyrównać szanse „modeli”, gdyż przez całe lato będzie trwało głosowanie na najbardziej fotogenicznego zwierzaka. Służyć temu będą kupony drukowane obok prezentacji oraz numery, na które będzie można także wysłać SMS-y. Ogłoszenie wyników we wrześniu, a później zaprezentujemy w szerokim dziennikarskim materiale laureata i jego opiekuna (właściciela). Rok temu zaszczyt ten spotkał psa Sendi, pupila młodej zabrzanki Emilii (patrz foto). 


REGULAMIN WAKACYJNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "Oto mój zwierz":
1. Organizatorem konkursu fotograficznego pn. "Oto mój zwierz" jest redakcja Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej. Nad jego przebiegiem czuwa Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą: redaktor naczelny Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej, dziennikarze Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej zajmujący się fotografią oraz dyrektora działu Marketingu.
2. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej fotogenicznego stworzenia. Wygra zdjęcie, które otrzyma najwięcej punktów.
3. Nadesłane zdjęcia mogą być wykonane specjalnie w celach konkursowych bądź być fotografiami archiwalnymi. Data wykonania zdjęcia nie jest brana pod uwagę. Jeden uczestnik może wysłać do konkursu tylko jedno zdjęcie. Aby mieć pewność, iż wiadomość wpłynęła pod wskazany adres (na konkurs), należy tworząc wiadomość – uaktywnić opcję "żądaj potwierdzenia doręczenia".
4. Zdjęcia muszą być wykonane w odpowiedniej jakości technicznej tzn. pozwalającej na ich druk w gazecie.
5. Zdjęcia nadsyłać można do 3 lipca do godziny 12 drogą internetową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub w tym samym terminie powinny być dostarczone fizycznie na adres redakcji (Zabrze 41-800, ul. Brysza 8).
6. Nadesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie. Nadesłane zdjęcia powinny być opisane (imię zwierzęcia, krótki opis jego losów lub jego historia lub zabawna anegdota z jego udziałem) i zawierać imię i nazwisko opiekuna wraz z telefonem kontaktowym.
7. Fotografie będą drukowane od 5 lipca, cyklicznie, co czwartek w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz w formie pdf na portalu www.GlosZabrza24.pl
8. Głosowanie na zdjęcie odbywać się będzie za pośrednictwem kuponów drukowanych  obok prezentowanych zdjęć w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz za pośrednictwem SMS-ów od dnia 5 lipca do 28 sierpnia (godz. 0). Koszt nadania jednego SMSa – 4,92 zł. SMS należy wysyłać na numer 74480. W jego treści wpisujemy tekst umieszczony pod wybranym zdjęciem (wybierając np. zdjęcie nr 1 piszemy: TYP.ZL.1). Drukowane kupony składać można w redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) do 28 sierpnia do godz. 12.
9. Głos oddany za pośrednictwem drukowanych kuponów ma wartość 2 punktów, natomiast głos oddany za pośrednictwem SMS 1 punkt.
10. Obliczenie wyników głosowania dokona Komisja Konkursowa.
11. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 sierpnia na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej oraz na portalu www.GlosZabrza24.pl. W tych samych miejscach opublikowane będzie dodatkowo także najlepsze zdjęcie oraz ewentualnie kolejne z największą liczbą punktów.
12. Autor najlepszego zdjęcia jako główną nagrodę otrzymuje  voucher na czterodniowy pobyt dla dwóch osób (wraz z pupilem) w domu wypoczynkowym Maria w Szczyrku (ul. Beskidzka 19) oraz inne "zwierzęce" prezenty niespodzianki ufundowane przez firmę Tropical.
13. Odbiór nagrody odbywa się za pośrednictwem organizatora konkursu.
14. Po ogłoszeniu wyników laureat powinien w ciągu 24 godzin skontaktować się z organizatorem. Również organizator ze swojej strony będzie się w tym terminie starał skontaktować z laureatem. Brak kontaktu z laureatem sprawi, iż nagroda przyznana zostanie kolejnej osobie o największej ilości głosów (tej która zajęła drugie miejsce). W analogicznym przypadku niezgłoszenia się "drugiego" laureata, nagroda przypadnie kolejnej osobie.

 
Zobacz także

» Nałykała się tabletek... Policjanci odratowali samobójczynię!

WYDARZENIA. Dzielnicowi z I komisariatu uratowali kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. Zaalarmowała ich jej matka, poinformowana przez córkę o takim zamiarze przez komunikator internetowy. Dramat rozgrywał się w centrum miasta,...

» Aktywne miasto

ZDROWIE. Funkcjonujący już od 2013 roku miejski program Aktywne Zabrze ma na celu propagowanie prozdrowotnych zachowań nie tylko wśród młodzieży, ale również osób starszych, a także dzieci. Jest dobrą alternatywą na spędzenie czasu...

» Zabrzańscy "depeszowcy" łączcie się! Dzisiaj noc z twórczością kultowej brytyjskiej grupy

MUZYKA. Brytyjska grupa Depeche Mode ma na całym świecie niezliczoną ilość fanów, a moda na jej twórczość zdaje się nie przemijać. Gratkę dla fanów jej utworów szykuje dzisiaj pub Officyna (Zabrze, ul. Wolności 211) - tam o godz. 22...

» Zabrze w Pradze

TURYSTYKA. W sobotę na zaproszenie ambasador Polski w Pradze - Barbary Ćwioro oraz dyrektora praskiego Instytutu Polskiego - Macieja Ruczaja, delegacja miasta Zabrze z prezydent Małgorzatą Mańką-Szulik na czele uczestniczyła w wydarzeniu...

» Gotowi na wakacje? No pewnie, że tak!

IMPREZY. Na promenadzie Areny Zabrze (ul. Damrota) trwa właśnie akcja Gotowi na wakacje! W jej trakcie promowane są wśród uczniów bezpieczne zachowania, we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne. Uczestnicy akcji mają...
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA