REKLAMA
To już ostatnie dni, by wybrać się na Zabrzański Festiwal Restauracji i zjeść smacznie za nieduże pieniądze Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    wtorek, 12 września 2017 18:14

KULINARIA. Jeszcze tylko do najbliższego piątku (15 września) potrwa kolejna już edycja Zabrzańskiego Festiwalu Restauracji. W tym czasie zabrzańskie wybrane placówki gastronomiczne oraz kawiarnie będą proponować mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania. Restauracje serwują festiwalowy zestaw w cenie 20 zł (danie główne z przystawką). Z kolei w kawiarni za 10 zł skosztujemy cały zestaw – deser z napojem. Serwowane dania będą nieco mniejsze niż standardowe porcje, natomiast ceny są niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu.

 

- Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali w mieście. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów, integracja środowiska, wspólne działanie, inspirowanie oraz wzajemna pomoc – mówi Sławomir Gruszka, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Zabrzu.

Na aktywnych uczestników festiwalu czekać będą liczne nagrody od partnerów – klubów fitness, gabinetów SPA, salonów kosmetycznych i innych. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Zabrze oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Realizatorem jest Grupa Kreatywna Koncept – pomysłodawca i organizator największego festiwalu kulinarnego w Polsce – Festiwal Smaku.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Nasi piłkarze

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do września


Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA