TANIE LANIE: Drożyzna na większości stacji Email
Wpisany przez Magdalena Czekaj napisz do autora    piątek, 22 lipca 2011 12:13

NASZA AKCJA. Kierowcy mogą zacząć łapać się za głowę, bo ceny paliw są coraz wyższe. Tradycyjnie najbardziej zwyżki odczują właściciele aut benzynowych. Tankując „95” zapłacą na wielu stacjach nawet o kilkanaście groszy więcej niż na początku tygodnia! By uchronić się przed podwyżkami, najlepiej wybrać się na stację Orlen przy ulicy Wolności, albo wlać paliwo na Delfinie przy ul. Pawliczka.

Niewiele lepiej poczują się w tym tygodniu także właściciele aut z silnikiem wysokoprężnym. Ceny diesla na niektórych stacjach poszły bowiem w górę nawet o 18 groszy. Tym samym szerokim łukiem radzimy omijać wszystkie stacje BP, gdzie ropa kosztuje już prawie 5 złotych. Po olej napędowy najlepiej pojechać natomiast na stację Orlen przy ulicy Wolności.

Tymczasem szczęśliwi posiadacze aut na gaz mogą napełnić zbiornik na niezrzeszonej stacji przy ulicy Wolności, gdzie od kilku miesięcy LPG jest niezmiennie najtańszy w mieście.

Kliknij na WIĘCEJ i zobacz szczegółowe zestawienie cen paliw w naszym mieście.

 

 

 

 

 

 

 
Zobacz także

» Piętnastokrotnie tankował i odjeżdżał!

DZIAŁANIA POLICJI. 26-latek aż piętnastokrotnie kradł paliwo na stacjach benzynowych! Ten proceder potrwałby jeszcze dłużej gdyby nie paradoksalnie... uregulowany rachunek. Rudzianin - nim zaczął swój przestępczy proceder - tankował na...

» Miejska Kasa Oszczędności czy Mostostal? Poznaj historię!

HISTORIA ZABRZA. Już od kilkudziesięciu lat możemy mijać ten budynek, który pojawił się u zbiegu ulic Wolności i Karola Miarki w 1929 roku. Choć mało kto zdaje sobie sprawę, jego konstrukcja jest wyjątkowo ciekawa! Oparto ją bowiem na...

» Wielkie Derby Śląska - Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1:2 - 21 października 2011

{gallery}SPORT/GORNIK/SEZON-11-12/gornik-ruch-11{/gallery}

» [GALERIA] Wielkie Derby Śląska... znów dla Ruchu. Zobacz zdjęcia

PIŁKA NOŻNA - T-MOBILE EKSTRAKLASA. Górnik zagrał poniżej oczekiwań i ostatecznie przegrał we wczorajszym pojedynku z Ruchem Chorzów 1:2. Czy waży się przyszłość trenera Nawałki?Zobacz zdjęcia z meczu!

» T-Mobile Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Ruch Chorzów 1-2. Gospodarze prowadzili, ale w II połowie byli tłem dla rywali. I mogli przegrać znacznie wyżej. Koniec trenera Nawałki jest już bliski?

PIŁKA NOŻNA – ROZGRYWKI.  95. Wielkie Derby Śląska niestety wygrał Ruch Chorzów! Wygrana gości jest w pełni zasłużona, chociaż po I połowie mało kto mógł stawiać na takie rozstrzygnięcie. Zabrzanie mieli od początku meczu...
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA