Wrotkarnia w Europie Centralnej znów otwarta Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    poniedziałek, 06 lipca 2020 12:17

Europa Centralna po przerwie uruchomiła dziś - w samo południe - tor wrotkarski. Ta forma rerkreacji od samego początku cieszyła się w tym miejscu ogromną popularnością, bo i jest to jedyna tego typu atrakcja w okolicy (najbliższa wrotkarnia znajduje się w Katowicach). Na miejscu można korzystać z własnego sprzętu lub bezpłatnie wypożyczyć wrotki, rolki i kaski. W piątki, soboty i niedziele handlowe fachowych porad udziela też wszystkim chętnym instruktor jazdy. Na terenie obiektu przestrzegane są zalecane zasady bezpieczeństwa, jak kontrola liczby uczestników, dezynfekcja wszystkich sprzętów, ozonowanie wrotek, jednorazowe czepki pod kaski. Wrotkarnia jest czynna od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godz. 12-20. 

- Mamy świadomość tego, że wiele osób zostanie podczas tych wakacji w mieście. Zadbaliśmy zatem o to, by w naszym centrum nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. Zapraszamy do odwiedzenia dobrze znanych i lubianych atrakcji w Europie Centralnej, jak i skorzystania ze specjalnej letniej oferty. W pełni otwarte strefy rekreacyjna i gastronomiczna sprawiły, że wizyty w naszym centrum systematycznie się wydłużają i rodziny ponownie spędzają u nas chętnie swój wolny czas – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej.

Podczas wakacji czynne jest także Kolejkowo, największa kolejowa makieta w Polsce. Ta wyjątkowa ekspozycja została ostatnio zmodernizowana i wzbogacona o dodatkowe elementy – latające nad głowami widzów samoloty oraz interaktywne przyciski, dzięki którym można samodzielnie uruchamiać scenki na makiecie. 

 
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA