Liga Europy: Górnik w sierpniu ma szansę zagrać z Feyenoordem Rotterdam! Musi tylko najpierw wyeliminować rywala ze Słowacji... Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    poniedziałek, 23 lipca 2018 13:02

 

PIŁKA NOŻNA - ROZGRYWKI. Górnik pokonał niedawno pierwszą przeszkodę na drodze do fazy grupowej Ligi Europy (eliminując mołdawską Zarię Balti), a dopiero w dwa najbliższe czwartki zmierzy się z kolejnym rywalem (słowackim AS Trencin), a UEFA już szykuje dla niego kolejnego przeciwnika. Ze względów logistycznych (organizowanie transportu, noclegów) losowania kolejnych faz rozgrywek odbywają się z dużym wyprzedzeniem i dzisiaj właśnie w Nyon ustalono już pary trzeciej rundy eliminacyjnej do Ligi Europy. I okazało się, że jeśli zabrzanie wyeliminują zespół ze Słowacji to potem zagrają z Feyenoordem Rotterdam (Holandia). Mecze tej fazy odbędą się 9 i 16 sierpnia. I dopiero wtedy można by na serio powiedzieć, że w Zabrzu znów zapachniało pucharami.

Wśród potencjalnych rywali zabrzan w tej fazie rozgrywek były także Olympiakos Pireus (Grecja) oraz zwycięzcy rywalizacji Girondins de Bordeaux (Francja) - FK Ventspils (Łotwa), NK Maribor (Słowenia) - Czichura Saczchere (Gruzja) i FC Kopenhaga (Dania) - Stjarnan (Islandia). Los przydzielił jednak naszemu zespołowi rywala z Holandii.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA

Nasi partnerzy