Reklama
REKLAMA
Podczas dorocznej gali Zabrzańskich Aten, nagrodzono wpływających na rozwój i wizerunek naszego miasta Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 13 marca 2023 16:59

WYRÓŻNIENIA. W Hotelu Diament odbyła się w minioną sobotę (11 marca) uroczysta gala wręczenie statuetek „Zabrzańskich Aten”. Wyróżnienia te, przyznawane przez prezydent Zabrza Małgorzatę Mańkę-Szulik, otrzymują osoby i instytucje, których działalność w znaczący sposób przyczynia się do rozwoju miasta. Same statuetki zostały zaprojektowane przez wybitnego rzeźbiarza z naszego miasta prof. Krzysztofa Nitscha. W ten sposób władze miasta dziękują za podejmowanie ambitnych wyzwań i realizowanie przedsięwzięć służących mieszkańcom.

 

W uroczystości oprócz przedstawicieli władzy samorządowej uczestniczyli także ludzie świata śląskiego biznesu i środowiska naukowego. Wieczór ten uświetniła swoim występem sopranistka Ewa Tracz przy akompaniamencie prof. Grzegorza Biegasa.

W tym roku w kategorii Medycyna i Nauka nagrodzono: prof. Alicję Grzankę - dziekana Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz prof. Zbigniewa Paszendę - dziekana Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Zabrzu. Z kolei w kategorii Gospodarka i Przedsiębiorczość statuetki wręczono przedstawicielom Banku Gospodarstwa Krajowego oraz zabrzańskiego dealera samochodowego spółkę Dąbrowscy.

 
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA