Szef zabrzańskich struktur PiS został nowym wiceprezydentem Zabrza. Oficjalnego wprowadzenia i prezentacji jednak nie było Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 03 grudnia 2018 16:50

NOMINACJE. Zgodnie z naszymi prasowymi prognozami, prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik w ramach budowania koalicji w Radzie Miasta pomiędzy jej ugrupowaniem Skutecznych dla Zabrza, a lokalnymi strukturami Prawa i Sprawiedliwości, postanowiła o powołaniu na stanowisko trzeciego wiceprezydenta miasta Borysa Borówki – szefa zabrzańskiego PiS. Niestety, nie wiedzieć czemu, w ogóle nie zorganizowano dziś w urzędzie oficjalnej prezentacji nowego funkcyjnego samorządowca.

Borówka zajął miejsce wieloletniego wiceprezydenta Jana Pawlucha, który jednak ani nie przechodzi na emeryturę – jak sądzono – ani nie żegna się z samorządem. Od 1 grudnia został powołany na stanowisko dyrektora nowej komórki organizacyjnej urzędu - Biura Prezydenta Miasta.

 

Jak potwierdził nam Sławomir Gruszka, rzecznik prasowy magistratu, nowy wiceprezydent Borówka nadzorować będzie następujące wydziały urzędu: Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów, Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Geodezji, Wydział Gospodarowania Odpadami Komunalnymi (nowo utworzony), Wydział Komunikacji oraz Wydział Spraw Obywatelskich.

Jak widać, przedstawiciel PiS nie odziedziczył „w spadku” po swym poprzedniku ani niezwykle kluczowego Wydziału Oświaty, ani Wydziału Kultury.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA