Powstały znaczki pocztowe z gmachem Muzeum Górnictwa Węglowego Email
Wpisany przez Magdalena Czekaj napisz do autora    środa, 25 maja 2011 17:00

FILATELISTYKA. Z okazji tegorocznych obchodów 30-lecia Muzeum Górnictwa Węglowego, Poczta Polska wydała znaczek, na którym widnieje gmach placówki. Filateliści mogą kupić znaczki w dwóch wzorach, z wizerunkami gmachu widzianymi z dwóch różnych perspektyw. Obecnie jest on wart tylko 1,55 zł ale jego wartość zapewne wzrośnie, bo wydano zaledwie 40 egzemplarzy z każdego wzoru.

Na każdym, widnieje dodatkowo jubileuszowe logo muzeum.  Autorami projektów są Jan Duer i Lesław Jarema. Kolekcjonerzy mogą kupić wyjątkowe okazy w zabrzańskim Oddziale Rejonowym Polskiego Związku Filatelistów. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Zobacz także

» Rzeźba w lodzie

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01kiedy: 13 lutego (godz.17.30) Spotkanie z Tomaszem Koclęgą

» Nowa ekspozycja w nowym miejscu Zabrza. Wienskowitz - Muzeum

 MUZEUM. Zabrzańskie Muzeum Miejskie przenosi się do nowej siedziby. Po kilkuletniej tułaczce od Placu Krakowskiego przez obiekty koło kopalni Guido oraz obecnie piwnice Muzeum Górnictwa Węglowego, ma się pod koniec stycznia wprowadzić pod...

» Wielkie otwarcie Cafe

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01 kiedy: 26 stycznia (godz. 19) Wielkie otwarcie placówki. Obiekt rozrósł się o piętro i oprócz nowych powierzchni na ekspozycje, wygospodarowano także kawiarenkę.
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA