KORONAWIRUS

koronawirus
Przyjdź we wtorek na dzień otwarty w policealnym studium wokalno – baletowym i sprawdź czy masz predyspozycje, by zostać artystą scen muzycznych Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 01 kwietnia 2019 14:06

EDUKACJA KULTURALNA. Marzysz o pracy aktora scen muzycznych w Polsce? Lubisz śpiewać, tańczyć i grać na scenie? To propozycja specjalnie dla ciebie. Państwowe Policealne Studium Zawodowe Wokalno – Baletowe w Gliwicach zaprasza na Dzień Otwarty już jutro (wtorek 2 kwietnia) w godz. 9 - 14. Zgłosić należy się w gmachu Teatru Miejskiego w Gliwicach przy ul. Nowy Świat 55. W szkole tej już uczą się zabrzanie i kolejni będą bardzo mile widziani. Tego dnia będzie można zobaczyć i uczestniczyć w otwartych lekcjach śpiewu, tańca, stepu i gry aktorskiej, poznać możliwości i zasady funkcjonowania szkoły oraz zweryfikować swoje predyspozycje: wokalne, taneczne i aktorskie.

„Jesteśmy szkołą publiczną z ponad 35-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją w edukacji artystycznej. Organem prowadzącym jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Atutem naszej kadry pedagogicznej jest wykorzystywanie doświadczeń scenicznych w działalności edukacyjnej. Nasi słuchacze aktywnie uczestniczą w projektach artystycznych zarówno szkoły, jak i instytucji kulturalnych” – czytamy w zaproszeniu na wtorkowe wydarzenie.Do roku 2018 studium ukończyło łącznie 367 absolwentów, spośród których większość jako soliści, artyści chóru, baletu czy aktorzy związali się z zawodową sceną muzyczną i dramatyczną, m.in. Operą Śląską w Bytomiu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Teatrem Roma w Warszawie, Teatrem Zagłębie w Sosnowcu, Państwowym Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”, a także „Mazowsze”. Wielu wybrało też solową karierę estradową czy też założyło własne zespoły artystyczne. Liczna grupa pracuje w ośrodkach kultury jako instruktorzy z zakresu sztuki tańca, wokalistyki, gry aktorskiej. Znaczny procent absolwentów z powodzeniem ukończyło lub kontynuuje edukację na wyższych uczelniach o profilu artystycznym.

Zgłoszenie chęci udziału w Dniu Otwartym należy przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule meila należy wpisać “Dzień Otwarty - Uczestnik”

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 32 337 18 60

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA