Wygraj zaproszenia na piątkowy koncert Agnieszki Chylińskiej w zabrzańskim DMiT. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Jak je zdobyć? Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    czwartek, 25 października 2018 13:20

ZAPROSZENIA NA KONCERT. Dokładnie jutro – w piątek 26 października – na rynku muzycznym pojawi się najnowsza płyta Agnieszki Chylińskiej zatytułowana „Pink Punk”. Tego też dnia o godz. 19 artystka wystąpi w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca. Wśród Czytelników naszego portalu rozlosujemy trzy bezpłatne, podwójne wejściówki na to wydarzenie. Co zrobić, by je zdobyć? Wystarczy do jutra, do godz. 10 wysłać e-mail ze swoimi danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, numer telefonu) na nasz redakcyjny adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. no i liczyć oczywiście na szczęście w losowaniu.

- Na poprzedniej płycie FOREVER CHILD umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta PINK PUNK to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie - tak opisuje nowy materiał na swej płycie sama artystka. To Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy.

Nowa płyta Agnieszki Chylińskiej to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

- Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można - mówi Agnieszka.

PINK PUNK to bezpardonowa wypowiedź dojrzałej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy.

Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie.

Zdjęcie: TOP MANAGEMENT

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA