W poniedziałek ruszają zapisy na kolejną odsłonę „Lata w teatrze” - wakacyjnych warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    czwartek, 07 czerwca 2018 11:19

WAKACJE W MIEŚCIE. Wakacje za pasem, więc także zabrzańscy artyści już planują atrakcyjną organizację czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Nowego w Zabrzu "Z kulturą" we współpracy z Teatrem Nowym w Zabrzu zaprasza do udziału w wakacyjnych warsztatach teatralnych. Zapisy rozpoczną się w poniedziałek (11 czerwca) od godz. 17. w budynku teatru i trwać będą aż do wyczerpania wolnych miejsc, których ilość jest ograniczona! Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są tylko osobiście i zgłosić można wyłącznie swoje dziecko (dzieci) w wieku 7 – 16 lat.

 

- Jak co roku, na przełomie czerwca i lipca będziemy gościć w przestrzeni teatru sympatyków sztuki scenicznej, którzy przy wsparciu profesjonalistów będą rozwijać swoje pasje w grupie: aktorskiej, taneczno-wokalnej, plastyczno-scenograficznej, a także promocyjno-fotograficzno-dziennikarskiej – mówi Jerzy Makselon, dyrektor Teatru Nowego w Zabrzu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem w przeszłości tą formą spędzania wakacji, tegoroczne warsztaty zorganizowane zostaną na dwóch turnusach:

I – od 25 czerwca do 8 lipca (od poniedziałku do piątku włącznie w godz. 9 do 15)
II – od 9 lipca do 22 lipca (także od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 15.

Efekt pracy będzie można oglądać na teatralnej scenie podczas uroczystych premier przygotowywanych przed dzieci i młodzież przedstawień - 8 oraz 22 lipca.

Koszt uczestnictwa w zajęciach (bez posiłków) wynosi: 250 złotych za dziecko zamieszkałe na terenie Zabrza oraz 450 złotych za dziecko spoza naszego miasta. Jeśli będą wolne miejsca, można zapisać to samo dziecko na zajęcia w dwóch terminach.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 10 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA