Dlaczego przestępca przebywał na wolności? Mieszkała w spalonym pokoju. Spór w Aquariusie trwa. Głos już w sprzedaży! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 28 stycznia 2016 10:31

GŁOS ZABRZA  I  RUDY ŚLĄSKIEJ.  Powracamy do historii próby gwałtu sprzed tygodnia, kiedy to kobieta uciekając przed oprawcą wyskoczyła nago z okna. Okazuje się, że mężczyzna został wypuszczony z więzienia aż na trzy miesiące celem leczenia. Do lekarza jednak się nie udał. Co w sprawie ma do powiedzenia policja, prokurator, sąd, służba więzienna? Każdy tłumaczy się na swój sposób... Przypadkowi ludzie zainteresowali się kobietą mieszkającą w spalonym lokalu. Dlaczego nie przeprowadziła się do lokalu przekazanego jej wreszcie przez gminę tylko spała razem z psem,  grzejąc się w ten sposób w pokoju bez okien? Radny chciał pomóc starszym pasażerom autobusów, ale urzędnicy wiedzą lepiej, jak ich u(nie)szczęśliwić i obniżenia peronów na dworcu raczej nie będzie. Jakie padają argumenty? O tym przeczytacie w najnowszym wydaniu Głosu, który już do kupienia i czytania.


W nim także dalszy ciąg sporu pomiędzy związkami zawodowymi i dyrekcją kompleksu basenów Aquarius. Okazuje się, że zastrzeżenia co do rozwiązań pracowniczych w firmie ma Państwowy Inspektorat Pracy. Para oszustów z Zabrza sprzedała na aukcjach internetowych aż pięćdziesiąt razy ten sam wózek, inny zabrzanin nie płacił rat za mercedesa – policja w obu przypadkach wkroczyła do akcji. Kilkadziesiąt tysięcy złotych zebrano podczas jubileuszowego balu Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii. Kto kupił najdroższy obraz? Szeroko piszemy o tym jak stworzono rodzinną atmosferę w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym  Pomocna Dłoń. Obszernie podsumowujemy także akcję Zachowaj trzeźwy umysł. W roku Williama Szekspira na deskach zabrzańskiego teatru zobaczymy jego najbardziej znaną sztukę. Kto w niej gra? Na zielonych, sportowych stronach o Górniku przebywającym w Hiszpanii – jak mu idzie w meczach sparingowych? A jak koszykarze zaprezentowali się w Szwecji? Drukujemy także ostatnie kupony w plebiscycie na sportowca  i trenera roku, finał na wielkim balu 6 lutego. W Głosie natomiast wyniki konkursu na najlepszy rysunek Babci i Dziadka. Kto w nagrodę pojedzie do Krynicy Zdrój? Trwa natomiast jeszcze nasz cykliczny konkurs w którym wygrać można trzy tony węgla.
Na łamach Głosu także szczegółowe informacje o ciekawych imprezach kulturalnych planowanych na najbliższy tydzień, doniesienia sportowe (wraz z wynikami i tabelami) ze wszystkich dyscyplin, a także duża dawka humoru. Najnowszy GŁOS to najświeższe, najważniejsze i najciekawsze informacje z życia miasta. Zapraszamy do wszystkich kiosków i salonów prasowych!


 
Zobacz także

» glos-41-2023

» glos-20-2023

» Radni nie potrafią prawidłowo głosować? Pokochał i dusił. Dworzec będzie w nowym miejscu? Głos już do kupienia i czytania!

TYGODNIK LOKALNY. 62-latek zadurzył się w młodej sąsiadce. Podsłuchiwał ją, aż w końcu wparował do jej mieszkania i zaczął ją molestować. Na szczęście na pomoc ruszył młody brat ofiary... O tym w tekście KOCHAŁ I DUSIŁ w...

» Urzędnicy jak w komedii Barei, był wypadek -nie ma winnych, pobojowisko po koncercie. Nowy Głos już do kupienia i czytania!

TYGODNIK LOKALNY. Przeszkadza hałasująca studzienka? Wykup od miasta grunt i sam ją napraw - oto co radzą urzędnicy Czytelnikowi Głosu, który zgłosił awarię przykrywy kanalizacyjnej. Po naszej interwencji do sprawy odniosła się...

» Łącznik z autostradą trzy razy droższy, Pstrowski będzie jak nowy, młodzi piłkarze rządzą! Nowy Głos już do kupienia i czytania!

TYGODNIK LOKALNY. Szacowany koszt budowy łącznika z autostradą A1 wzrósł trzykrotnie. Skąd gmina weźmie na to pieniądze? Kiedy ruszy budowa? Dlaczego już nasadzono wzdłuż planowanej drogi roślinność? O tym szeroko w materiale na...
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA