Jak w czasie pandemii złożyć wniosek w Zabrzańskim Centrum Świadczeń Rodzinnych? Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    piątek, 31 lipca 2020 08:59

Zabrzańskie Centrum Świadczeń Rodzinnych informuje, iż w związku z nadchodzącą akcją przyjmowania wniosków w sprawie ustalenia uprawnień dotyczących świadczeń rodzinnych, alimentacyjnych oraz świadczenia Dobry Start na okres zasiłkowy 2020/2021 oraz w związku ze stanem epidemicznym i zaleceniami sanitarnymi, wprowadza następujące rozwiązania organizacyjne: osobiście wnioski będzie można złożyć tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (667 662-129 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15) lub e-mailowym ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Taka wizyta powinna dla sprawnej, szybkiej i bezpiecznej obsługi odbywać się: z dotrzymaniem rygorów sanitarnych tj. posiadanie maseczki, rękawiczek i własnego długopisu; odbywać się jednoosobowo (bez osób towarzyszących); do wniosku muszą być załączone kopie dokumentów oraz wniosek powinien być już wypełniony.

Osoby, które nie chcą się umówić w powyższy sposób mogą pozostawić wniosek w urnie w budynku przy ul. 3 Maja 16 (wejście od placu Krakowskiego), przesłać go pocztą lub drogą elektroniczną poprzez: portal Emp@tia (empatia.mrpips.gov.pl), ePUAP (adres skrzynki: /ZCSR/domyslna) lub portal ZUS (pue.zus.pl), gdzie wymagany jest profil zaufany lub podpis elektroniczny. Druki wniosków są udostępnione przy ul. 3 Maja 16 (wejście od Pl. Krakowskiego) lub można je pobrać ze strony Zabrzańskiego Centrum Świadczeń Rodzinnych (www.zcsr.zabrze.pl).


Godziny pracy w obydwu punktach ZCŚR (ul. 3 Maja 16 i ul. Wyzwolenia 9) to - poniedziałek godz. 10-18, wtorek i środa godz. 8-14, czwartek godz. 10-18 i piątek 8-14.

 

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA