Profesjonajne Studio Modelowania Sylwetki już działa w Zabrzu! Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    piątek, 04 stycznia 2019 11:44

 

PROMOCJA. Świetne miejsce dla każdej kobiety bez ograniczeń wiekowych. Przemiła, sympatyczna i piękna obsługa, która stwarza wspaniałą atmosferę oraz – rzecz główna – zadowolenie z efektów, to meritum działania nowootwartego zabrzańskiego Studia Figura. To wyjątkowe miejsce dla kobiet – jak nigdzie indziej – tworzy pięć elementów.

STACJE TRENINGOWE. Stacje treningowe dobierane sa indywidualnie dla każdej z Pań. Ponadto Klubowiczki, które nigdy nie lubiły spędzać czasu zbyt aktywnie nie muszą obawiać się braku kondycji – urządzenia sa tak skonstruowane, aby przy niewielkim wysiłku maksymalnie spalać tkankę tłuszczową.

STACJE ZABIEGOWE. Oprócz zabiegów takich jak: liposukcja kawitacyjna (nieinwazyjne fale ultradźwiękowe), endermologia (masaż podciśnieniowy) na twarz i ciało, RF (fale radiowe wysokiej częstotliwości), każda Klubowiczka ma stworzoną indywidualną dietę.

PLAN ŻYWIENIOWY. Skupia się na zdrowej utracie kilogramów. Jadłospis jest bardzo urozmaicony, złożony z produktów łatwo dostępnych.

SUPLEMENTACJA DIETY. Oparta na produktach pochodzenia naturatlnego. W zależności od etapu pomaga w oczyszczeniu organizmu lub przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej.

KOSMETYKI. Zawsze pochodzenia naturalnego, przeciwalergiczne, przyspieszające utratę tkanki tłuszczowej i redukujące cellulit.

Przyjdź po sukces

Studio Figura
ul. Pawła Majnusza 2
41-800 Zabrze
tel. 608-787-784

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA