Osiedle Trocera otwarte Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 13 czerwca 2019 09:53

INWESTYCJE.  Przy ul. Trocera w Zabrzu, ostatniego dnia maja przekazano klucze lokatorom 72 nowych mieszkań. Mieszczą się one w sześciu 4-piętrowych budynkach, pomiędzy ulicą a Parkiem im. Poległych Bohaterów nad Bytomką. Nowe osiedle w atrakcyjnej lokalizacji to kolejna inwestycja zabrzańskiej spółki ZBM-TBS. Mieszkania są pod najem, ale z wkładem własnym lokatora.


     Mieszkania przy ul. Trocera zostały zaplanowane tak, aby spełniać wszelkie potrzeby lokatorów. Są to zarówno kawalerki, jak również mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni 33-65 metrów kwadratowych. Na osiedlu są parkingi i strefa wypoczynku. Koszt inwestycji - 15 mln zł, z czego około połowy pochodziło z kredytu zaciągniętego w Banku Gospodarstwa Krajowego. Pozostała część budżetu to dofinansowanie gminy oraz środki własne spółki, w tym wspomniana partycypacja lokatorów. Liderem konsorcjum, które zrealizowało inwestycję była spółka STB z Częstochowy.
     A spółka ZBM–TBS już planuje budowę na tych samych zasadach kolejnego podobnego osiedla. Być może powstanie ono w okolicach ul. Fabrycznej.

 
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA