Policjanci na tropie! 54 zatrzymanych... Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    poniedziałek, 01 sierpnia 2022 12:28

Mamy nowy miesiąc, więc można podsumować lipiec. I tak też uczynili zabrzańscy policjanci, którzy podliczyli ileż to ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości osób udało im się zatrzymać w ciągu minionych czterech tygodni. No i wyszło, że aż 54! Wśród ujętych delikwentów byli poszukiwani listami gończymi, nakazami doprowadzenia czy też w celu ustalenia miejsca pobytu. O tak, osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości nie mogą spać spokojnie.

Mundurowi praktycznie każdego dnia zatrzymują osoby, które starają się mylić tropy i zacierać za sobą ślady, byle tylko nie rozliczyć się ze społeczeństwem ze swoich przewin. Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania i ukrywa się u znajomych lub rodziny, a nawet udaje bezdomnych. Powody są różne: wyrok więzienia do „odsiadki”, często chodzi jednak o niezapłaconą grzywnę w wysokości ledwo kilkuset złotych. Do jednostek policji każdego dnia wpływają nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci prowadzą poszukiwania. Tropieniem i ustalaniem ich miejsc pobytu zajmują się wyspecjalizowani policjanci do spraw poszukiwań, ale ukrywający się często "wpadają" w trakcie kontroli drogowej czy też zwykłej interwencji.
Co ciekawe, aktualna lista osób poszukiwanych publikowana jest w internecie (poszukiwani.policja.pl). - Informacje na temat osób poszukiwanych można nam anonimowo przekazać poprzez zakładkę Zgłoś miejsce pobytu poszukiwanego - zachęcają policycjni tropiciele.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA