Przyłożył partnerce nóż do szyi i groził śmiercią. Krewki 53-latek odpowie przed sądem za psychiczne znęcanie się Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 30 kwietnia 2022 18:13

PRZEMOC RODZINNA. 53-letni mężczyzna, który od 2020 roku znęcał się psychicznie nad swoją partnerką oraz groził jej nożem, został zatrzymany przez policjantów z komisariatu V w Rokitnicy. Co prawda nie trafił do aresztu, a jedynie został objęty policyjnym dozorem, jednakże musiał wyprowadzić się z mieszkania i nie może zbliżać się do pokrzywdzonej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

- 53-latek stosował przemoc psychiczną polegającą głównie na poniżaniu i wyzwiskach. Taka sytuacja trwała od kilku lat, jednak podczas ostatniej awantury posunął się o krok dalej. W jej trakcie przyłożył swojej partnerce nóż do szyi i groził jej śmiercią. Wtedy kobieta postanowiła przerwać milczenie i zwróciła się o pomoc do policjantów – relacjonuje Sebastian Bijok, rzecznik prasowy zabrzańskiej policji.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez stróżów prawa. Po przedstawieniu mu zarzutów zdecydowano, że w czekającym go procesie karnym odpowiadać będzie z wolnej stopy. Chyba, że złamie wyznaczone mu przez prokuraturę zakazy i ograniczenia.

 
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA