W trakcie policyjnej kontroli próbował się podszyć pod brata. Dlaczego? Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    środa, 23 lutego 2022 19:47

DZIAŁANIA POLICJI. We wtorek w trakcie patrolu na ulicy Bytomskiej policjanci zabrzańskiej drogówki zauważyli skodę, której kierowca zignorował znak nakaz jazdy w prawo. Samochód został zatrzymany do kontroli, w trakcie której okazało się, że kierowca ma coś do ukrycia...

Najpierw twierdził, że nie ma przy sobie dokumentów. Ponieważ jednak obecne przepisy nie wymagają ich noszenia, kierowca został poproszony o podanie swoich danych osobowych, by potwierdzić jego tożsamość.

 

- Po krótkiej weryfikacji policjanci zorientowali się, że podawane przez mężczyznę dane nie należą do niego. Ten w końcu przyznał, że próbował się podszyć pod swojego młodszego brata, ponieważ sam nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za zignorowanie znaku nakaz jazdy w prawo, 31-letni mieszkaniec Gliwic został ukarany mandatem. Natomiast w związku z kierowanie samochodu bez prawa jazdy oraz wprowadzeniem policjantów w błąd co do danych osobowych, zostanie skierowany wobec niego wniosek do sądu o ukaranie – informuje Sebastian Bijok, rzecznik prasowy zabrzańskiej policji.

 
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA