KORONAWIRUS

koronawirus
Kolejna dziupla nielegalnego hazardu zlikwidowana Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 24 kwietnia 2021 20:58

DZIAŁANIA POLICJI. Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona w Biskupicach akcja zakończyła się przejęciem tym razem czterech maszyn. Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

 

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu w Biskupicach zainstalowano automaty do nielegalnych gier hazardowych. W środę wspólnie z funkcjonariuszami KAS wkroczyli do lokalu, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty.

- W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 4 urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier – informuje Sebastian Bijok, rzecznik prasowy zabrzańskiej policji.

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA