KORONAWIRUS

koronawirus
Zamiast leczyć covid w domowej izolacji, wybrał się do sklepu na… rabunek! Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    środa, 31 marca 2021 22:21

DZIAŁANIA POLICJI. 22-letni zabrzanin objęty formalną izolacją ze względu na zarażenie koronawirusem kradł alkohol w jednym z zabrzańskich sklepów. Został ujęty przez ochronę, a następnie zatrzymany przez policjantów. Teraz czekają go bardzo poważne kłopoty i sankcje.

 

We wtorek krótko przed 14 dyżurny Komisariatu II Policji w Zabrzu (na zdjęciu) otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży w sklepie przy ul. Hermisza 16. Z treści zgłoszenia wynikało, że dwie osoby, mężczyzna i kobieta zostali ujęci przez ochronę w trakcie próby kradzieży alkoholu o wartości 650 zł. Na miejsce skierowano wywiadowców z zabrzański komendy.

- Jak się okazało, sprawcami kradzieże byli 25-letnia mieszkanka Zabrza oraz jej 22-letni kolega. Osoby te zostały zatrzymane, a w trakcie policyjnych czynności wyszło na jaw, że 22-latek od 26 marca powinien przebywać w izolacji domowej z uwagi na stwierdzenie u niego choroby covid-19. Młody zabrzanin odpowie teraz za sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób narażając ich na chorobę zakaźną oraz za kradzież – informuje Sebastian Bijok z komendy policji w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA