Reklama
REKLAMA
Drogowy recydywista wpadł przy ul. Staszica. Kierował samochodem – i to pijany - pomimo trzykrotnego, dożywotniego zakazu Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    wtorek, 24 września 2019 14:46

PRZESTĘPCZOŚĆ DROGOWA. Policjanci zabrzańskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który pomimo trzykrotnego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, jechał ulicami naszego miasta, będąc dodatkowo pod wpływem alkoholu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości po raz kolejny oraz złamanie zakazu sądowego grozi mu do 5 lat więzienia.

- Tym razem policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego prawdziwego recydywistę drogowego. Do zatrzymania doszło w niedzielę wieczorem przy ulicy Staszica. Zatrzymany to 45-letni mieszkaniec Zabrza, który już trzykrotnie był karany przez sąd dożywotnim zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi. To jednak nie przeszkodziło mu w prowadzeniu ulicami naszego miasta swojego audi, mając w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu – potwierdza Sebastian Bijok z komendy policji w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA