Reklama
REKLAMA
Pijany kierowca z Ukrainy zatrzymany przy ul. Matejki Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 17 sierpnia 2019 20:04

NASZE DROGI. W okresie długiego sierpniowego weekendu do służby skierowano większą niż zwykle liczbę zabrzańskich policjantów ruchu drogowego. Efektem wzmożonych kontroli na drogach jest zatrzymanie kolejnego pijanego kierowcy. Tym razem był to 29-letni Ukrainiec.

- W świąteczny czwartek o godzinie 21 patrol ruchu drogowego zatrzymał obywatela Ukrainy, który mając w organizmie 2,26 promila alkoholu, prowadził samochód osobowy marki Citroen. Do zatrzymania doszło przy ulicy Jana Matejki. Został mu już przedstawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do winy, a za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat wiezienia – potwierdza Sebastian Bijok, rzecznik prasowy zabrzańskiej komendy policji.

Jak dodaje, w trakcie trwania długiego weekendu policjanci dbają o płynność ruchu drogowego w miejscach występowania znaczących spowolnień i utrudnień w ruchu oraz pomagają w bezpiecznym dotarciu do celu. Ponadto kontrolują prędkość, sprawdzają stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów, zwłaszcza dzieci. Wykonując te wszystkie zadania, zwracają też uwagę na stan trzeźwości kierujących. Co pozwala eliminować kierowców stanowiących zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu. Tak jak w przypadku Ukraińca.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA