Reklama
REKLAMA
Naćpany kierowca szalał na ulicach Zabrza. Irracjonalnym zachowaniem zwrócił uwagę policjantów Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    piątek, 03 maja 2019 13:12

ZAGROŻENIA DROGOWE. W centrum Zabrza policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali kierowcę, który prowadził samochód pod wpływem niedozwolonych środków odurzających. W jego pojeździe ujawniono też amfetaminę. Podczas kontroli podejrzany dziwnie się zachowywał, nielogicznie mówił, pokazywał policjantom język. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Za jazdę pod wpływem niedozwolonych środków oraz posiadanie ich grozi mu kara do 3 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Nieumundurowani policjanci zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę niedaleko galerii handlowej.

- Gdy wsiadł on do swojego samochodu i odjechał, ruszyli za nim. Mimo silnych opadów deszczu, kierowca otworzył w trakcie jazdy okno, a po chwili, w nienaturalny sposób, zaczął machać rękami i wystawiać na zewnątrz głowę. Miał przy tym problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy – relacjonuje Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

Policjanci natychmiast pojazd zatrzymali. Podczas kontroli 33-latek zachowywał się irracjonalnie: mocno gestykulował, nienaturalnie kręcił głową, unikał kontaktu wzrokowego, pokazywał język i nielogicznie odpowiadał na pytania. Został poddany badaniu na zawartość narkotyków w organizmie, które wykazało, że znajdował się pod wpływem amfetaminy.
W trakcie wykonywanych czynności w samochodzie 33-latka ujawniono białą substancję – po zbadaniu przez technika kryminalistycznego okazała się ona amfetaminą. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 30 działek dilerskich narkotyku, zatrzymali też kierującemu prawo jazdy.

 
Zobacz także

» -Tak, brałem narkotyki – powiedział policjantom kierowca alfy romeo

ŚRÓDMIEŚCIE. 30-latek przewoził w swoim samochodzie marihuanę i amfetaminę. Mało tego! Otwarcie przyznał się policjantom, którzy go zatrzymali, że przed jazdą brał narkotyki. Przy takich przewinieniach brak prawa jazdy (kierowca nie...
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA