Reklama
REKLAMA
Kierowca popełnił wykroczenie, ale to pasażer samochodu trafił do więzienia Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    wtorek, 12 marca 2019 12:12

NASZE DROGI. Policjanci zabrzańskiej drogówki zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł on w ręce stróżów prawa, kiedy jego kolega - kierowca zawracał samochodem w niedozwolonym miejscu na Drodze Krajowej Nr 88. Kierujący został ukarany mandatem, a pasażer… trafił do więzienia.

Policjanci zabrzańskiej drogówki patrolowali nieoznakowanym radiowozem zabrzański odcinek „ósemek”. W pewnym momencie zauważyli, jak kierujący samochodem osobowym zawraca w niedozwolonym miejscu. Mundurowi natychmiast zatrzymali renault do kontroli, w czasie której kierujący spokojnie przyznał się do popełnionego wykroczenia.

 

- Bardzo nerwowo jednak zachowywał się pasażer. Policjanci postanowili więc wylegitymować mężczyznę siedzącego koło kierowcy. W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że 56-latek poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości. Ciążył na nim wyrok pozbawienia wolności za pobicie. Został więc zatrzymany i osadzony w zakładzie karnym. Natomiast kierujący został ukarany mandatem karnym w wysokości 200 zł i otrzymał 5 punktów karnych – informuje Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA