Reklama
REKLAMA
Przechodzień i kierowca – wpadli z narkotykami Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    piątek, 08 lutego 2019 13:43

DZIAŁANIA POLICJI. Policjanci z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali w Zabrzu dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Nielegalne substancje znaleziono podczas kontroli zabrzan w centrum miasta. W efekcie zabezpieczono blisko 50 działek narkotyków. Podejrzani usłyszeli już zarzuty karne. Grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do pierwszego zatrzymania doszło w godzinach popołudniowych przy terenie garaży na ul. Gdańskiej.

- Policjanci zatrzymali 28-letniego zabrzanina, który miał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna zaśmiecił pobliski teren w związku z czym mundurowi postanowili zainterweniować. Jak się okazało, w czasie kontroli mundurowi znaleźli przy nim trzy woreczki z białym proszkiem. Ujawnione narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistyki wykazało, że zabezpieczony środek to amfetamina – informuje Rafał Kobyłecki z komendy policji w Zabrzu.

 

Drugie zatrzymanie miało miejsce przy ul. Słodczyka w godzinach wieczornych. Policjanci patrolując ulicę zauważyli zaparkowanego na uboczu passata, w którym siedział mężczyzna. Na widok mundurowych zaczął on nerwowo zachowywać się. Jak się okazało, także i on miał w kieszeni woreczek z białym proszkiem. Badanie przeprowadzone przez technika wykazało, że zabezpieczony środek to także amfetamina. Zatrzymany spędził noc w policyjnym areszcie, po czym usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA