Reklama
REKLAMA
Okradł skup złomu, jechał po pijanemu Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    środa, 06 lutego 2019 17:22

DZIAŁANIA POLICJI. Mężczyznę podejrzanego o grudniowe włamanie, a także usiłowanie grabieży w dzielnicy Mikulczyce zatrzymali policjanci kryminalni z IV komisariatu w Zabrzu. Domniemany przestępca odpowie także za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości.

- 24-latka kierującego fiatem punto, mającego ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie zatrzymano kilka dni temu w nocy na ul. Kopalnianej. Jak ustalili śledczy, mężczyzna ten w grudniu ubiegłego roku włamał się do skupu metali kolorowych, skąd ukradł m.in. kasetkę z pieniędzmi i kable. Próbował on również włamać się do obiektu w Mikulczycach w styczniu bieżącego roku, lecz nie udało mu się nic skraść – mówi Rafał Kobyłecki z komendy policji w Zabrzu.

 

Podejrzany usłyszał już zarzuty, przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Znany jest on zabrzańskim policjantom, ponieważ karany był już za podobne przestępstwa. Teraz prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, a za włamania grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności, którą sąd może zwiększyć o połowę, ze względu na działanie zatrzymanego w warunkach recydywy.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA