Reklama
REKLAMA
Oblał się benzyną, już trzymał zapalniczkę Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    wtorek, 05 lutego 2019 17:29

DZIAŁANIA POLICJI. Policjanci z III komisariatu uratowali mężczyznę, który oblał się łatwopalną cieczą i chciał popełnić samobójstwo podpalając się. Gdy poszukujący go policjanci w końcu na niego natrafili, trzymał już w ręce zapalniczkę. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła desperata do szpitala. Obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w porze nocnej w centrum miasta. Na telefon alarmowy zadzwoniła kobieta z prośbą o pomoc w sprawie męża, który groził samopodpaleniem.

 

- Kiedy policjanci przyjechali na miejsce interwencji, mężczyzny nie było już w mieszkaniu. Wyszedł oblewając się najprawdopodobniej benzyną i groził, że się podpali. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że był już leczony psychiatrycznie – informuje Rafał Kobyłecki z komendy policji w Zabrzu.

Policjanci podjęli poszukiwania za niedoszłym samobójcą. Na pomoc wezwano również policjantów ruchu drogowego i wywiadowców. W końcu patrol z komisariatu III penetrując teren dzielnicy zauważyli mężczyznę, który odpowiadał podanemu rysopisowi i ujęli go.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA