Reklama
REKLAMA
Groźny wypadek na DK 88. Cztery osoby trafiły do szpitala Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 04 lutego 2019 13:47

NASZE DROGI. Kierowca citroena jadący dziś w nocy drogą krajową nr 88 nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem. Czterech uczestników zderzenia doznało ogólnych potłuczeń, urazów głowy, a jedna osoba jest hospitalizowana. Wszyscy Kierujący byli trzeźwi. W chwili zdarzenia zimowe warunki drogowe były niezwykle trudne.

Do wypadku tego doszło parę minut po północy na zabrzańskim odcinku drogi krajowej 88 w rejonie Biskupic.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący citroenem, w okolicach zjazdu na Biskupice jadąc w kierunku Bytomia, utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka fordem. Na miejsce zostali skierowani policjanci zabrzańskiej drogówki, straż pożarna, a także załoga karetki pogotowia – informuje Rafał Kobyłecki z komendy policji w Zabrzu.

Cztery osoby zostały przetransportowane na badania do szpitala. Trójka z poszkodowanych doznała urazów głowy, lecz opuściła już lecznicę. Nadal hospitalizowany jest jeden z uczestników, który doznał poważniejszego urazu nogi.

W związku z tym zdarzeniem ruch na DK 88, w kierunku Gliwic był całkowicie zablokowany przez ponad trzy godziny, a policjanci kierowali pojazdy na zjazd w Biskupicach. Natomiast ruch w kierunku Bytomia odbywał się jednym pasem.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA