Reklama
REKLAMA
Nie dość, że znęcał się nad żoną, to jeszcze rzucił się z nożem na interweniujących policjantów Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 19 stycznia 2019 23:17

DZIAŁANIA POLICJI. Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 43-letni mężczyzna zatrzymany przez policjantów z I komisariatu w Zabrzu. Jest on podejrzany o znęcanie się nad żoną, grożeniem jej śmiercią, zniszczenie telewizora, odpowiadać też będzie za napaść z nożem na interweniujących policjantów. Za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- Do zdarzenia doszło w mieszkaniu w centrum Zabrza. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej, w trakcie której mężczyzna miał zniszczyć telewizor i akwarium. Mężczyzna który był pod wpływem alkoholu zachowywał się bardzo agresywnie. Dopuścił się znieważenia interweniujących policjantów, a także napaści z użyciem noża – informuje Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

 

Badanie trzeźwości wskazało, że agresor miał 0,88 promila alkoholu w organizmie. Jak ustalono, zatrzymany od października 2018 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną, wszczynając awantury, niszcząc sprzęty domowe, poniżając kobietę, szarpiąc i grożąc jej pozbawieniem życia.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA