Reklama
REKLAMA
Wpadli z narkotykami w samochodzie zaparkowanym w ustronnym miejscu Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    wtorek, 04 grudnia 2018 22:24

PRZESTĘPCZOŚĆ NARKOTYKOWA. Policyjni wywiadowcy z Zabrza zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Nielegalne substancje zostały znalezione podczas kontroli mężczyzn siedzących w samochodzie zaparkowanym na uboczu drogi, w dzielnicy Mikulczyce. Stróże prawa zabezpieczyli znalezione środki odurzające, zaś podejrzany usłyszał zarzut karny posiadania narkotyków, za co grozi do trzech lat więzienia.

- Do zatrzymania 28-letniego zabrzanina doszło w godzinach popołudniowych na terenie nieużytków przy ul. Kopalnianej. Policjanci z zespołu wywiadowczego zabrzańskiej komendy podczas patrolu natknęli się na pojazd zaparkowany w ustronnym miejscu, na terenach byłego zakładu przemysłowego. Wewnątrz samochodu siedziało dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli nerwowo zachowywać się, a pasażer zaczął szybko chować coś przed zbliżającymi się policjantami – relacjonuje Rafał Kobyłecki z komendy policji w Zabrzu.

W czasie kontroli mundurowi znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym i białym proszkiem. Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistyki wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana, a sypki środek to extasy.

Zatrzymany pasażer samochodu trafił do policyjnego aresztu, przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. O jej wymiarze zdecyduje sąd.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA