Reklama
REKLAMA
Kierował audi bez uprawnień, był poszukiwany do odbycia kary więzienia i jeszcze przewoził narkotyki Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    czwartek, 15 listopada 2018 14:01

DZIAŁANIA POLICJI. Policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji natrafili w Zabrzu na kobietę i mężczyznę, którzy przewozili samochodem narkotyki i mieli też na sumieniu inne „grzechy”. Do zatrzymania doszło w dzielnicy Zaborze podczas kontroli pojazdu. Zabezpieczono prawie 100 porcji dilerskich marihuany.

Funkcjonariusze z katowickiego oddziału prewencji, którzy wspomagają w służbie mundurowych z całego województwa śląskiego, tym razem pełnili służbę w Zabrzu. Podczas patrolu wywiadowcy w zabrzańskiej dzielnicy Zaborze zatrzymali do kontroli audi 80, którym podróżowały trzy osoby.

 

- Na widok policjantów 36-letnia kobieta zaczęła zachowywać się bardzo nerwowo, próbując ukryć coś z tyłu samochodu. W czasie kontroli policjanci ujawnili foliowy worek z zawartością brunatno-zielonego suszu. Badanie przeprowadzone przez technika wskazało, że zabezpieczony susz to prawie 100 porcji dilerskich marihuany. Ponadto okazało się, że 19-letni kierujący audi posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a także jest poszukiwany przez zabrzański sąd do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Para i ich 22-letni towarzysz zostali więc zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie – relacjonuje Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowa zabrzańskiej komendy.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA