Reklama
REKLAMA
Zgłaszają się kolejne pacjentki aresztowanego ginekologa, oskarżające go o przestępstwa seksualne Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 10 września 2018 12:46

PRZESTĘPCZOŚĆ SEKSUALNA. Aż do 20 wzrosła liczba kobiet, które po nagłośnieniu sprawy przez media i organy ścigania zgłosiły się do zabrzańskiej prokuratury lub policji z zawiadomieniem o molestowaniu lub gwałceniu przez - aresztowanego już przez sąd - miejscowego lekarza ginekologa Monzera M. Śledczy nadal apelują do byłych pacjentek medyka, a które mogły być pokrzywdzone przez podejrzanego ginekologa, o zgłaszanie się do zabrzańskiej komendy policji lub do prokuratury.

 

Do zatrzymania ginekologa formalnie podejrzanego już o zgwałcenie, a także doprowadzenie pacjentek do poddanie się innym czynnościom seksualnym doszło w połowie sierpnia.jak ustalił GŁOS, do "dziwnych" badań z udziałem lekarza dochodziło w jego gabinecie przy ul. Krasińskiego. 

- W toku prowadzonego przez Prokuraturę Rejonową w Zabrzu śledztwa zabrzańscy kryminalni przeprowadzili m.in. oględziny gabinetu, a także zabezpieczyli dokumentację medyczną i laptopy. Decyzją zabrzańskiego sądu 50-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie nadal trwają – podkreśla Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA