Wpadli do stawu, prokuratura szuka wydawcy gazetki szkalującej prezydenta miasta, meble nie do użytku? Nowy GŁOS już do kupienia i czytania! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 21 lutego 2019 10:14

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie tekst o sprzęcie dla szkół za 300 tysięcy złotych, który ze względu na niedopatrzenie urzędników nie może być użytkowany - ARESZTOWANE MEBLE. Piszemy także o niebezpiecznym rekordzie chorobowym - GRYPA SZALEJE.  Na pierwszej stronie również o tym, które miejsce w krajowym rankingu zajmuje Zabrze jeśli chodzi o pozyskiwanie unijnych środków - ZABRZE DOBRZE KORZYSTA. Ponadto w tym tygodniu polecamy teksty:
ZNIEWAŻENIE CZY KNEBLOWANIE? - prokuratura ustala, kto wydał gazetki szlakujące władze Zabrza. Kogo przesłuchiwano, jakie zdanie na ten temat mają osoby najbardziej zainteresowane wyjaśnieniem sprawy?


MINIMALIZM NA WIZJI  – czy transmisja z obrad sesji Rady Miasta trafi wreszcie zgodnie z prawem do sieci? 

UJĘTO ZŁODZIEJA  PREZYDENCKIEGO AUTA – wcześniej ukradł audi sprzed sądu;.

PO REMONCIE DO REMONTU - czy grzyb na ścianach to zabrzański standard?

SĘDZIA NA DYWANIKU  – rzecznik prasowy gliwickiej temidy musi tłumaczyć się prezesowi Sądu Okręgowego z wypowiedzi na temat GŁOSU.

DWÓCH NASTOLATKÓW WPADŁO DO STAWU – sami wydostali się z wody ale trafili do szpitala.

KONIEC SPORU - prezes spółdzielni mieszkaniowej po naszym monicie i postawie sąsiadów zgodził się wreszcie na zamianę mieszkania. 

RZECZPOSPOLITA POLSKA - w plebiscycie na Książkę Roku startuje powieść zabrzanina.

UNIWERSALNY ŻOŁNIERZ - Górnik kupił kolejnego zawodnika.

CZESKI TRIUMF - nasi tenisiści z medalami.

POMAGA WRÓCIĆ DO PRACY - ZUS wysyła do sanatorium.

POMOCNA KAWIARENKA - przy kawie o wychowaniu dzieci, czyli cykliczna akcja Fundacji Betlehem Dom Chleba.W numerze także rozrywka (dowcipy, horoskop, finansowa myśl tygodnia)  szczegółowy wykaz (z opisami) zbliżających się wydarzeń kulturalnych i sportowych, kronika kryminalna oraz listy Czytelnika powracający do głośnej sprawy skazanego zabrzanina za ostre krytykowanie Czarnego protestu. 

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA