Jutro rusza program Zabrzańskiej Karty Mieszkańca Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    piątek, 31 maja 2024 21:54

DLA ZABRZAN. 1 czerwca zainaugurowany zostanie program Zabrzańska Karta Mieszkańca. Jego głównym celem, oczywiście oprócz zaoferowania mieszkańcom konkretnych zniżek i promocji, jest ułatwienie im dostępu m.in. do dóbr kultury, sportu i rekreacji, wzmocnienie poczucia tożsamości lokalnej, promocja miasta, jako miejsca atrakcyjnego do zamieszkania, a także zachęcenie – zarówno osób zamieszkałych w Zabrzu, jak i osób spoza Zabrza – do zameldowania się w naszym mieście.Partnerzy programu mogą liczyć na stałą promocję na miejskich stronach internetowych i w mediach społecznościowych, na ulicach naszego miasta oraz w mediach, z którymi współpracuje zabrzański samorząd. Wnioski o wydanie Zabrzańskiej Karty Mieszkańca składać można osobiście w siedzibie Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Powstańców Śląskich 3 (w poniedziałki w godz. 7.30-17.00, a od wtorku do piątku w godz. 7.30-15.30). Można jednak także składać je za pośrednictwem platformy ePUAP (wybierając pismo ogólne do podmiotu oraz załączając wniosek wraz z wymaganymi dokumentami), jak również za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając pismo podpisane podpisem kwalifikowanym wraz z wymaganymi dokumentami na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


O ZKM wystąpić może każda osoba rozliczająca podatek dochodowy od osób fizycznych w Zabrzu; każda osoba (pełnoletnia oraz niepełnoletnia), która jest zameldowana w Zabrzu na pobyt stały lub czasowy; student, uczeń zabrzańskiej placówki oświatowej oraz wychowanek przebywający w zabrzańskiej placówce opiekuńczo-wychowawczej.


Szczegółowe informacje nt. Karty Mieszkańca znajdziecie Państwo na dedykowanej programowi stronie https://kartamieszkanca.miastozabrze.pl/

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA