Krem do cery naczynkowej - jaki wybrać? Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 01 czerwca 2023 20:26


MATERIAŁ PARTNERA. Cera naczynkowa to problem wielu kobiet. Charakterystyczne dla niej zaczerwienienia i widoczne naczynia krwionośne formujące delikatne pajączki nie dodają uroku. Dlatego warto zrobić wszystko, by zmniejszyć ich widoczność. Aby ograniczyć widoczność nieestetycznych zmian na skórze należy w pierwszej kolejności zadbać o odpowiednią pielęgnację. Jednym z najprostszych sposobów na poprawę jej wyglądu jest zastosowanie odpowiedniego kremu do  cery naczynkowej. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.


Składniki aktywne

Wybierając krem do cery naczynkowej warto zwrócić uwagę na obecność składników aktywnych. Wśród substancji, które powinny się w nim znaleźć są: witamina C, rutyna, witamina K, koenzym Q10, wyciąg z kasztanowca, aloes czy zielony ekstrakt herbaty. Te składniki pomagają wzmocnić naczynia krwionośne. Zmniejszają zaczerwienienia i łagodzą podrażnienia.

Skład kremu

Ważne jest, aby wybrać krem o delikatnej formule, który nie będzie dodatkowo podrażniać skóry. Krem nie powinien zawierać agresywnych substancji drażniących takich jak np. alkohol, oleje mineralne i silne substancje zapachowe, które mogą nasilać podrażnienia.

Ochrona przed promieniowaniem UV

Cera naczynkowa jest szczególnie wrażliwa na działanie promieniowania UV, dlatego warto wybrać krem, który zawiera filtr przeciwsłoneczny. Krem z filtrem ogranicza wysuszanie skóry i przeciwdziała podrażnieniom.

Rekomendacje i opinie

Przed zakupem kremu do cery naczynkowej warto zapoznać się z opiniami innych osób, które go używały. Można również skonsultować się z dermatologiem, który pomoże wybrać odpowiedni produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry.

Wybierając krem do cery naczynkowej należy pamiętać o tym, aby miał odpowiedni skład. Nie powinien zawierać substancji drażniących, ale powinien mieć w sobie jak najwięcej składników aktywnych wzmacniających naczynka krwionośne. Ważny jest też wysoki filtr UV, który chroni skórę przed nadmiernym działaniem promieniowania słonecznego.


 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA